امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۶:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31318
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۳
تعداد بازدید: 226
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان که در یکی از معدود حضورهای خود در  میان مردم به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان که در یکی از معدود حضورهای خود در  میان مردم به سخنرانی پرداخت به موضوع روز قدس پرداخت.

وی در این سخنرانی گفت: در هفتم آگوست سال 1979 میلادی و در ماه‌های اولیه پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، امام خمینی بیانیه‌ای را صادر کرد و در آن از تمامی ملت‌ها به خصوص مسلمانان خواست تا جمعه آخر ماه رمضان را روز قدس بنامند.

وی ادامه داد: این دعوت را که بعد از وفت امام خمینی، امام سید علی خامنه‌ای بر ادامه آن تاکید کرد با هدف تذکر دادن موضوع قدس و فلسطین و عدم فراموشی آن است.

سید حسن نصرالله گفت: امروز و در 2 آگوست 2013 به احیا و بزرگداشت روز قدس بسیار بیشتر احتیاج داریم.

دبیر کل حزب‌الله لبنان گفت: فلسطین باید به طور کامل به صاحبان اصلی آن واگذار شود

وی تاکید کرد که فلسطین همه فلسطین از دریا تا رود است که باید به طور کامل به اصحاب حقیقی آن بازگردد و هیچ کس نمی تواند از یک وجب از خاک و آب یا نفت آن دست بکشد.

سید حسن نصرالله ادامه داد: امام خمینی (ره) اسرائیل را توصیف واقعی کردند که آن را غده سرطانی نامید و این وجود سرطانی است و همانطور که می دانید سرطان گسترش می یابد و تنها راه آن ریشه کن کردن آن است.
انتهای پیام/.‬
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها