امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31324
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدنبی حبیبی دبیر کل حزب مؤتلفه در حاشیه مراسم ضیافت افطاری این حزب و در جمع ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدنبی حبیبی دبیر کل حزب مؤتلفه در حاشیه مراسم ضیافت افطاری این حزب و در جمع خبرنگاران در خصوص حضور خاتمی در مراسم تحلیف اظهار داشت: بنده درباره اشخاص اظهارنظر نمی‌کنم اما معتقدم دعوت از سران فتنه کار نادرستی است و مجلس نباید این اشتباه را مرتکب شود.

حبیبی در خصوص تلاش فتنه‌گران برای بازگشایی حزب مشارکت تصریح کرد: هر حزبی که تعطیل شده قانوناً جز از طریق قانون حق فعالیت ندارد.

دبیرکل حزب مؤتلفه درباره تحریم‌های یک جانبه کنگره آمریکا علیه کشورمان خاطرنشان کرد: این تحریم‌ها جدید چیزی غیر از ادامه تحریم‌های قبلی نیست و با اینکه نمی‌گوییم هیچ تأثیری نداشته اما دشمنی آمریکا این توهم را برایش ایجاد کرده که اعمال این تحریم‌ها می‌تواند به اصل انقلاب ضربه بزند که این توهمی مردود است چراکه مقاومت ملت ایران در برابر این دشمنی‌ها ادامه خواهد داشت.

وی با تأکید بر اینکه این تحریم‌ها از قبل شکست‌خورده است درباره تشکیل ستاد ویژه‌ای برای مقابله با این تحریم‌ها در دولت جدید متذکر شد: لازم به این کار نیست اما مجموعه دولت باید متناسب با شرایطی که پیش می‌آید تصمیم‌گیر باشد و توانایی این تصمیم‌گیری‌ها علیه غربی‌ها در دولت جدید وجود دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها