امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31332
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۳۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه در مراسم ضیافت افطاری این حزب که عصر ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه در مراسم ضیافت افطاری این حزب که عصر امروز جمعه در مسجد دانشگاه امام صادق (ع) در حال برگزاری است، اظهار داشت: برای یک انقلاب علاقمندان آن بر اساس تحمل خود حاضر به همراهی با آن هستند اما صادق‌ترین افراد در این انقلاب کسانی هستند که حاضرند جان خود را تقدیم انقلاب کنند که از این رو شهدا صادق‌ترین این وفاداران محسوب می‌شود.

حبیبی با اشاره به آخرین جمعه ماه رمضان و روز قدس ادامه داد: فلسطین یک مسئله‌ای مربوط به کشورهای اسلامی یا منطقه‌ای نیست بلکه مسئله قدس امروز به یک مسئله بین‌المللی تبدیل شده است.

دبیرکل حزب مؤتلفه حضور در روز قدس را یک وظیفه سنگین برای تمام انسان‌های آزادیخواه دانست و تصریح کرد: باید نسبت به مسئله فلسطین حساسیت باید داشته باشیم از این رو محدود کردن فلسطین به یک موضوع عربی بزرگترین اشتباه است.

وی با تاکید بر اینکه ما در مقابل رژیم صهیونیستی راهی جز مقاومت نداریم به حوادث اخیر مصر و کودتای مصر اشاره کرد و افزود: حوادث اخیر مصر نشان داد که روی خوش نشان دادن به آمریکا واسرائیل که از اشتباهات استراتژیک اخوان المسلمین بود منجر به یک کودتای آمریکایی می‌شود لذا تنها باید در این مسیر مقاومت کرد.

حبیبی با بیان اینکه اخوان المسلمین که حکومت را به دست گرفت به جای قطع رابطه با آمریکا با سوریه قطع رابطه و با عربستان ابراز تمایل کرد، گفت: پاداش تسامح‌های غیرمنطقی کودتای این کشور بود لذا همه موظف هستیم فرهنگ مقاومت را برای تحقق وعده‌های امام (ره) توسعه دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها