امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31338
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حبیب‌الله عسگراولادی رئیس جبهه پیروان در حاشیه ضیافت افطاری حزب مؤتلفه و در جمع ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حبیب‌الله عسگراولادی رئیس جبهه پیروان در حاشیه ضیافت افطاری حزب مؤتلفه و در جمع خبرنگاران درباره احتمال حضور خاتمی در مراسم تحلیف اظهار داشت: بنده به سیاست وارد نیستم و در این زمینه مجلس باید نظر دهد. چرا که این اختیار مجلس و هیئت رئیسه است.

عسگراولادی در خصوص فعالیت مجدد حزب مشارکت که به صورت قانونی فعالیتش توقیف شده بود، تصریح کرد: آقای اژه‌ای دادستان و سخنگوی قوه قضائیه گفته بود آنهایی که غیرقانونی اعلام شده‌اند باید اقدام کنند تا قانونی شوند.

رئیس جبهه پیروان درباره گمانه‌زنی در خصوص کابینه روحانی تصریح کرد: افرادی که مطرح شده‌اند نوعاً خوب است؛ بنده درباره شخصیت‌ها صحبت نمی‌کنم اما آقای روحانی می‌خواهد دولتش از سه مجموعه اصولگرایی، اصلاح‌طلبی و منفردین صاحب صلاحیت تشکیل شود.

وی با بیان اینکه با بنده در خصوص کابینه مشورتی صورت نگرفته ‌است در باره فراجناحی بودن دولت روحانی یادآور شد: فراجناحی بودن معنایش این است که حزبی تشکیل نشود و به طور مثال همه دولت از حزب اعتدال نباشد و فراجناحی به این معناست که هر کسی صلاحیت کار دارد اگر در دولت خاتمی، هاشمی و احمدی‌نژاد بوده است روی کار بیاید و در هر صورت باید صلاحیت لازم را داشته باشد و برنامه خود را نیز ارائه دهد.

عسگراولادی در پاسخ به سؤال خبرنگاری در این موضوع که برخی تلاش دارند درباره تکنوکرات نبودن افراد کابینه برای دولت روحانی شرط و شروط تعیین کند گفت: بنده این مسائل را شرط و شروط نمی‌دانم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها