امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31354
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 182
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسن نصرالله در ادامه سخنانش اظهار داشت: ما در روز جهانی قدس به همه جهان می گوییم که ما حزب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسن نصرالله در ادامه سخنانش اظهار داشت: ما در روز جهانی قدس به همه جهان می گوییم که ما حزب الله هستیم که مسئولیت خود را به مقداری که مسئولیت داریم، برعهده می گیریم و حزب الله یک حزب اسلامی، شیعی، امامی اثری عشری است که از فلسطین و قدس و ملت فلسطین و مقدسات این امت هرگز دست نخواهد کشید.

وی افزود: ما در حزب الله با طرح مقاومت رشد و نمو و تربیت یافتیم و جوانان بودیم و در راه مقابله با طرح اسرائیل و دفاع از فلسطین و قدس و مقدسات و حاکمیت لبنان تربیت یافتیم و این امر با خون و روح ما آمیخته شده است و ما در این راه بهترین عزیزان شهید خود از سید عباس گرفته تا شیخ راغب و حاج عماد و جگرگوشه های خود را نثار کردیم.

دبیرکل حزب‌الله گفت: می خواهند که شیعیان را از معادله درگیری اعراب و اسرائیل خارج کنند یعنی می خواهند که ایران از معادله خارج شود و آنها می خواهند که به این نتیجه برسیم لذا به آنها و به آمریکا واسرائیل و انگلیس و اهرم های آنها و به همه دوستان و دشمنان در روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان می گوییم که ما شیعیان پیرو امام علی بن ابی طالب در جهان هستیم که هرگز از فلسطین و مقدسات فلسطین دست نخواهیم کشید.

وی خطاب به دشمنان گفت: بگوید رافضی یا تروریست یا مجرم. هرچه می خواهید بگویید و ما را در هر جا و جبهه و ورودی هر حسینیه یا مسجدی به قتل برسانید. ما شیعیان پیرو امام علی بن ابی طالب هستیم که هرگز فلسطین را رها نخواهیم کرد.

سید حسن نصرالله با اشاره به نقشه برخی برای ایجاد اختلاف و کشمکش بین اهل سنت و شیعیان از طریق رسانه ها گفت: این روزها اقدامات تحریک آمیز مذهبی زیاد است و الفاظ زیادی در شبکه های ماهواره ای و پایگاههای اینرتنتی و شبکه های اجتماعی درقبال شیعیان بیان می شود که شایسته نیست که انسان آنها را بر زبان آورد؛ کسانی که درپس پرده این امر هستند می دانند که چکار می کنند و چه بسا این شخص برخی از شیعیان را می آورد که همین امر را انجام دهد و چهره های اهل سنت را هدف قرار دهد. شخص همان است که در پس پرده دو گروه قرار دارد زیرا این امر با قصد و غرض انجام می‌شود و این امر در فاصله‌ای دور به کشتار و خودروهای بمبگذاری شده در عراق خصوصا ختم می شود و این لحن با حوادث سوریه بزرگتر می شود و احساس می کند کسی که درپس پرده این امر است می خواهد شیعیان فلسطین و قدس را فراموش کنند و ما تنفری از فلسطین و فلسطینی ها داشته باشیم.

وی گفت: ما در حزب الله مقاومت بیدار و آماده برای محافظت از کشور و ملت خود در مقابل طمع ورزی های دشمن در کنار ارتش لبنان باقی خواهیم ماند؛ ارتشی که به فرماندهان و افسران و سربازان و شهدا و زخمی های آن تهنیت زیاد می فرستیم و باید یاد و خاطره امام مقاومت، امام موسی صدر را زنده کنیم که ما را به صراط مستقیم هدایت کرد و از مسئولان لیبی می خواهیم که مسئولیت کامل را در سطح این مسئله حساس برعهده بگیرند
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها