امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31364
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 100
داوود روستایی قائم مقام سازمان دانش‌آموزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: با توجه به قوانین کشور عربستان مبنی بر ...

داوود روستایی قائم مقام سازمان دانش‌آموزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: با توجه به قوانین کشور عربستان مبنی بر اینکه زنان مجرد نمی توانند بدون محارم در سفر عمره حضور یابند، عمره برای دانش‌آموزان دختر به طور کلی حذف شد.
وی ادامه داد: به جای سفر عمره برای دانش‌آموزان دختر، سفر مشهد مقدس را پیش بینی کردیم که در طول سال برگزار می شود.
روستایی با بیان اینکه اعزام دانش‌آموزان دختر به مشهد مقدس بدون محدودیت برگزار می شود، گفت: معمولا در طول سال 7 تا 8 هزار دانش‌آموز دختر به مشهد مقدس اعزام می شوند.
وی اضافه کرد: در صورتی که در خواست برای اعزام دانش‌آموزان دختر به مشهد مقدس بیش از این میزان باشد نیز مشکلی نیست و هماهنگی ها انجام می پذیرد.
قائم مقام سازمان دانش‌آموزی به نحوه اعزام دانش‌آموزان دختر به مشهد مقدس اشاره کرد و افزود: غالباً دانش‌آموزان را با قطار به مشهد مقدس اعزام می کنیم و در صورتی که مسیر نزدیک باشد یا شرایط فراهم نباشد، استفاده از اتوبوس مناسب، بیمه و راننده باتجربه تأکید شده است.
وی ادامه داد: بعد از ماه مبارک رمضان، سفر دانش‌آموزان دختر به مشهد مقدس آغاز می شود و تا پایان شهریور ماه نیز ادامه دارد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها