امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31381
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۳۳
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رمان «آقای سلیمان! می‌شود من بخوابم؟» نوشته‌ سیدمحمدرضا واحدی در ششمین ماه انتشارش به چاپ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رمان «آقای سلیمان! می‌شود من بخوابم؟» نوشته‌ سیدمحمدرضا واحدی در ششمین ماه انتشارش به چاپ چهارم رسید.

با استقبال گسترده از رمان «آقای سلیمان می‌شود من بخوابم؟» که در بهمن ماه 91 به بازار عرضه شده بود، این رمان همزمان با ایام مبارک ماه رمضان، به چاپ چهارم رسید.

جالب است که ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر در بخش‌هایی از کتاب آقای سلیمان  به خوبی نمود پیدا کرده و گوشه‌هایی از ماجراهای احساسی آن در این ماه و شب‌های قدر رفم می‌خورد. در فصل 7 کتاب می‌خوانیم:

«ماه رمضان بود و روبیک با اینکه مسلمان نبود و روزه نمی‌گرفت، اما می‌دانست که فضای معنوی و رویایی ماه مضان، عشقشان را پاک‌تر می‌کند و الهی‌تر.

در یکی از شب‌های رمضانی، ایمیلی برای نغمه فرستاد و او را دعوت کرد برای میقاتی آسمانی. میقاتی که عاشقانه‌هاشان را توفانی‌تر کرد و امیدشان را به آینده بیشتر.

سه شب از شب‌های مهتابی ماه رمضان، رأس ساعت نُه، وعده‌گاهی شده بود برای زُل زدن دو عاشق به یکدیگر. یکی از تبریز و دیگری از تهران به ماه نگاه می‌کردند و یکدیگر را در آن می‌دیدند.»
همچنین در فصل 17 کتاب می‌خوانیم:
«بیشتر تسبیح‌هایی که تا حالا داشته‌ام، بدون دلیل در دستم پاره شده‌اند. یکی از آنها تسبیح چوبی‌ای بود که مادرم از مشهد برایم آورده بود. خیلی دوستش داشتم. رمضان بود و با روبیک قرار میقات داشتیم. افطار که تمام شد، نماز مغرب و عشا را با مادرم و مریم که آن شب مهمان ما بود، پشت سر پدرم به جماعت خواندیم. بعد از نماز تسبیحم در دستم بود. داشتم به روبیک فکر می‌کردم و منتظر ساعت نُه بودم که ناگهان پاره شد. مادرم هنوز چادر نمازش روی سرش بود و ذکر می‌گفت. تا متوجه پاره شدن تسبیحم شد، ذکرش را قطع کرد:

ـ حاجت‌روا می‌شی دخترم! الهی سپید بخت بشی... به حق این وقت عزیز.

شبِ بعد، افطار که کردم، با شیرین برای گرفتن فال قهوه پیش همسایه‌شان لیدا خانم رفتیم…»

این رمان که توسط انتشارات تارونه منتشر شده، نخستین اثر واحدی در عرصه رمان است. پیش از این از وی کتاب‌های لب‌گزه، حاملان نور، بانوی ناشناخته، مجموعه عاشقانه‌ها، عارفانه‌ها، سیره سیاسی امام علی(ع)، و دو مجموعه شعر به نام‌های ادامه دلواپسی و چقدر فاصله منتشر شده که مجموعه ادامه دلواپسی به عنوان اثر برگزیده هشتمین جشنواره قلم زرین شناخته شده است.

«آقای سلیمان! می شود من بخوابم؟» را نشر تارونه در 248 صفحه و با قیمت 11000 تومان منتشر کرده است.

علاقه‌مندان و مخاطبان برای تهیه این کتاب می‌توانند به وبسایت نشر تارونه مراجعه نمایند. همچنین در لینک‌های مرتبط این خبر، بخش‌های جذابی از کتاب انتخاب و پیش از این منتشر شده است. ضمن این که گفت‌وگوی مفصلی نیز با نوبیسنده اثر انجام شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار