امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31390
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: 58
مرتضی حیدری، مشاور اقتصادی و مدیر بازرگانی رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» ...

مرتضی حیدری، مشاور اقتصادی و مدیر بازرگانی رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تولید عروسک‌های «دارا و سارا» در داخل کشور، بیان داشت: برای تولید این عروسک‌ها با تولیدکنندگان ایرانی از نزدیک و به صورت جدی در حال مذاکره هستیم.

وی با بیان اینکه صنایع آموزشی کماکان پیگیر تولید عروسک‌های ایرانی در داخل کشور است، اضافه کرد: در برهه‌ای در نظر داشتیم برای تولید عروسک‌های «دارا و سارا» به کشور چین سفر کنیم که این سفر را به دلیل تولید این عروسک‌ها در کشور به تعویق انداختیم.

حیدری در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه عروسک‌های «دارا و سارا» تا پایان سال جاری در کشور تولید خواهند شد، بیان کرد: از تولید عروسک‌های «دارا و سارا» تا پایان سال جاری مطلع نیستم چراکه برای تولید این عروسک‌ها در کشور کماکان در حال مذاکره هستیم و هنوز زمان آن به طور جد مشخص نشده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تا روی کار آمدن دولت یازدهم نمی‌توانید به کشور چین سفر کنید، گفت:  تصمیم‌گیری این مهم با بنده نیست بلکه به هیأت تصمیم‌گیری مربوط می‌شود و بنده تنها مجری تصمیمات هستم.

مشاور اقتصادی و مدیر بازرگانی رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان درباره تولید نوشت‌افزارهای ایرانی _ اسلامی، افزود: نمونه اولیه این دفترها تولید شده است و در حال انتخاب نهایی برای تولید انبوه هستیم.

انتهای پیام/وو
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها