امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31406
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمود احمدی نژاد رییس‌جمهور صبح امروز در آخرین ساعات کاری خود در ریاست جمهوری از ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمود احمدی نژاد رییس‌جمهور صبح امروز در آخرین ساعات کاری خود در ریاست جمهوری از کارگاه عملیاتی پروژه احداث متروی تهران به شهر جدید پرند در محل ایستگاه شهر آفتاب این خط، بازدید کرد.

با همکاری وزارت راه و شهرسازی و شرکت متروی تهران در حد فاصل ایستگاه شاهد در جوار بهشت زهرا(س)، خط یک متروی تهران را به خط در حال احداث شهر جدید پرند متصل می‌کند.

طول این مسیر که به منظور تأمین دسترسی و اتصال شبکه متروی تهران به نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب، شهر واوان، فرودگاه امام خمینی(ره) و شهر جدید پرند احداث می‌شود، 50.3 کیلومتر می‌باشد. عملیات احداث این خط از سال 89 آغاز شده و از ابتدای سال 91 اجرا و تکمیل عملیات زیرسازی، روسازی، ساخت تقاطع‌ها و ایستگاه‌های پنج‌گانه آن به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء واگذار شده است.

این خط که فاصله شهر جدید پرند تا نقطه اتصال شبکه متروی تهران را به طول 50.3 کیلومتر در مدت زمان 38 دقیقه طی خواهد کرد، حدود 62.5 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار