امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3142
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۰
تعداد بازدید: 211
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت الله سیدمحمدباقر موحد ابطحی در دیدار روح الله احمدزاده کرمانی، با تاکید بر ضرورت وفاق، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت الله سیدمحمدباقر موحد ابطحی در دیدار روح الله احمدزاده کرمانی، با تاکید بر ضرورت وفاق، همدلی و وحدت میان آحاد مسئولان، شرط اساسی عبور از دسیسه و فتنه های نظام سلطه و استکبار را همگرایی و همت مسئولان دانست.

وی با اشاره به طرح برخی شعارها از سوی مسئولان اجرایی و عدم عمل به آنها، خواستار عمل گرایی هرچه بیشتر مدیران اجرایی کشور شد.

این عالم برجسته با تاکید بر جایگاه حقیقی روحانیت، بی تفاوتی و انفعال نسبت به نهاد دین و عدم بهره گیری از رهنمودهای علما، روحانیت، مراجع تقلید و رهبری خردمند انقلاب اسلامی، را ضایعه ای برای هر دولتی دانست که خود را از این نعمت محروم سازد.

آیت الله ابطحی اخلاص در عمل، پرهیز از دنیاگرایی، حرکت در مسیر مطالبات مردم و توجه کافی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی را از جمله ویژگی هایی برشمردند که باید در دولت یازدهم لحاظ شود.

در این دیدار، روح الله احمدزاده با اشاره به طرح شعارهای مطرح شده از سوی خود با عنوان دولت جوان، عدالت، قانون گرایی و وفاق ملی، به ارائه گزارش از وضعیت کنونی کشور در حوزه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی پرداخت و راههای برون رفت از مشکلات معیشتی و تورم به وجود آمده در کشور را توضیح داد.

آیت الله ابطحی، در پایان از عملکرد احمدزاده در زمان تصدی استانداری فارس تقدیر کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها