امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31434
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس،‌ در روزهای پنج‌شنبه و جمعه‌ای که گذشت در جاده‌های کشور محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده بود. اما با توجه به همه این ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس،‌ در روزهای پنج‌شنبه و جمعه‌ای که گذشت در جاده‌های کشور محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده بود.

اما با توجه به همه این محدودیت‌ها شاهد تصادفاتی بودیم که در آن تعدادی از شهروندان کشته و تعدادی دیگر مجروح شدند.

در زیر گزارشی از برخی از این تصادفات را می‌خوانیم.

۲ کشته بر اثر واژگونی خودرو در استان مرکزی

برابر اعلام پلیس راه استان مرکزی در ساعت ۷ صبح روز پنج شنبه بر اثر واژگونی یکدستگاه سواری پژو پارس در کیلومتر 30 جاده دلیجان به اصفهان 2 نفر کشته شدند.

سرهنگ سلبی درباره علت وقوع این حادثه گفت: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام کردند.

۳ مجروح در تصادف جرحی در استان یزد

برابر اعلام پلیس راه استان یزد در ساعت ۶ صبح روز پنج‌شنبه بر اثر خروج از جاده یکدستگاه اتوبوس شهاب در کیلومتر 75 جاده کرمان به یزد 3 نفر مجروح شدند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده اتوبوس شهاب اعلام کردند.

تصادف فوتی در استان آذربایجان غربی

برابر اعلام پلیس راه استان آذربایجان غربی در ساعت ۱۰ صبح روز جمعه بر اثر واژگونی یکدستگاه مینی بوس بنز در کیلومتر 50 جاده روستایی آقدره 3 نفر کشته و 7 نفر مجروح شدند.

سرهنگ سلبی گفت: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه در سراشیبی و پیچ تند از جانب راننده مینی بوس بنز اعلام کردند.

تصادف جرحی در استان گلستان

برابر اعلام پلیس راه استان گلستان در ساعت ۱۰ شب جمعه بر اثر واژگونی یکدستگاه سواری پژو 405 در کیلومتر 12 جاده فرعی باغوکناره به بندرترکمن 5 نفر مجروح شدند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها