امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۴:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31441
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 65
حسن امامی رضوی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، افزود: آخرین بخشنامه وزارت بهداشت در حوزه درمان در دولت دهم بخشنامه تمام وقتی نیروها و ...

حسن امامی رضوی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، افزود: آخرین بخشنامه وزارت بهداشت در حوزه درمان در دولت دهم بخشنامه تمام وقتی نیروها و پزشکان ستادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی- درمانی است که وزیر بهداشت 10 روز پیش آن را به تمام مراکز تابعه وزارت بهداشت ابلاغ کرد.

وی گفت:‌این بخشنامه بر اساس بند ب ماده ۳۲ قانون برنامه توسعه چهارم ابلاغ شده است و بر اساس آن پزشکان ستادی وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی حق کار کردن در بخش غیر دولتی را ندارند.

معاون وزیر بهداشت افزود: بر اساس بخشنامه ای که ۱۰ روز پیش وزیر بهداشت ابلاغ کرد، پزشکان شاغل در ستاد وزارت بهداشت ودانشگاههای علوم پزشکی از داشتن مطب محروم نمی شود اما اگر می خواهند مطب داشته باشند باید تعرفه دولتی را از بیماران بگیرند در واقع مطب پزشکان شاغل در ستاد وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی شبیه کلینیکهای ویژه درمانی دولتی عمل می کند.

امامی رضوی در پاسخ به این پرسش خبرنگار فارس که آیا این بخشنامه اکنون اجرایی شده است یا نه گفت: این بخشنامه به تازگی ابلاغ شده و اجرای آن نیازمند زمان است.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها