امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31448
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «مکافات» (آخرین روزهای جمهوری آمریکایی) نوشته چالمرز جانسون است که علی اکبر جعفری کجانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «مکافات» (آخرین روزهای جمهوری آمریکایی) نوشته چالمرز جانسون است که علی اکبر جعفری کجانی آن را به فارسی ترجمه کرده و به همت مرکز اسناد انقلاب اسلامی چاپ و روانه بازار نشر شده است.

این کتاب حکایتی است به غایت جالب از هماهنگی ارکسترگونه‌ مجلس سنا، پنتاگون و محافل صنعتی آمریکایی برای نظامی کردن بزرگ‌ترین قدرت صنعتی جهان در راستای کسب منافع هرچه بیشتر نخبگان حاکم. گسترش هرچه بیشتر جنگ‌افروزی‌های ایالات متحده، به‌ویژه در دهه‌ی اخیر و در خاورمیانه را می‌توان در همین راستا مشاهده و تحلیل کرد.

چالمرز جانسون با تحلیل‌هایی بسیار مستدل، قوی و متقن به اثبات این موضوع می‌پردازد که این نظامی سازی‌های اقتصاد، چنانچه به‌ سرعت روندی معکوس را در پی نگیرد، به فروپاشی اقتصادی ایالات متحده منتهی خواهد شد.

این کتاب که در هفت فصل منتشر شده است به موضوعاتی همچون میلیتاریسم، آسیب شناسی امپراتوری‌ها (روم، بریتانیا و آمریکا)، آژانس اطلاعات مرکز (سیا)، پایگاه‌های نظامی آمریکا و بحران جمهوری آمریکا پرداخته است.

کتاب مکافات (آخرین روزهای جمهوری آمریکایی) در شمارگان 1500 نسخه و 612 صفحه و با قیمت 19هزار تومان چاپ شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار