امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3146
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۰
تعداد بازدید: 150
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامعلی حدادعادل در حاشیه کنگره کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در دانشگاه تهران ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامعلی حدادعادل در حاشیه کنگره کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در دانشگاه تهران در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه ائتلاف سه‌گانه در حال حاضر چه نقطه‌ای قرار دارد؟ اظهار داشت: ائتلاف سه‌گانه همچنان پابرجاست و ما تدبیر می‌کنیم تا فرد واحدی از بین ما 3 نفر انتخاب شود.

حدادعادل با بیان اینکه ما برای تشکیل کارگروه‌هایی در 3 بخش اقتصاد زیربنایی، سیاست خارجی، علمی، فرهنگی و اجتماعی برنامه داریم، تصریح کرد: هر کدام از ما 3 نفر مسئول یکی از این بخش‌ها شده‌ایم.

وی ابراز امیدواری کرد «اگر توفیق اداره کشور با یکی از اعضای این ائتلاف بود، بتوانند از این برنامه‌ها و نیروهای انسانی کارآمد استفاده کنند».

عضو ائتلاف پیشرفت اظهار داشت: ما فعلا از افراد صاحب‌نظر و با تجربه برای همفکری دعوت کرده‌ایم ولی انتخاب کابینه را به بعد از انتخابات موکول می‌کنیم.

حدادعادل با بیان اینکه محوطه‌ای که افراد ذیصلاح باید از آن انتخاب شوند را مشخص کرده‌ایم، یادآور شد: بنده گفتم در اداره کشور چون سیاست‌های کلی با مقام معظم رهبری است، دولت باید مجری سیاست‌های کلی باشد که قانون اساسی اختیار آن را به رهبری داده است.

«مقام معظم رهبری صریحاً فرموده‌اند که من نسبت به هیچ شخصی اعلام نظر نخواهم کرد و رأیم را فقط خودم می‌دانم».

عضو ائتلاف پیشرفت در خصوص ائتلاف با سایر نامزدها و ائتلاف‌ها خاطر نشان کرد: ما امیدواریم اصولگرایان به کاندیدای واحد برسند و این به صلاح کشور و جریان اصولگراست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها