امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31462
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، چهارشنبه نهم مردادماه ستاد ساماندهی حقوق تالیف و نشر در محل ستاد با ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، چهارشنبه نهم مردادماه ستاد ساماندهی حقوق تالیف و نشر در محل ستاد با حضور اعضا تشکیل جلسه داد.

در این ستاد اعضا مصوب کردند تا فعالیت‌های ستاد در کمیته پیگیری قضایی، با تشکیل بانک‌های اطلاعاتی از متخلفان گستره نشر شتاب یابد. همچنین بنا شد مکاتباتی با سیمای جمهوری اسلامی ایران و دیگر نهادهای نشر و پدیدآورندگان ادبی - هنری پی‌گرفته شود.

در زمینه هماهنگی با نهادهای ناظر بر فعالیت تولیدکنندگان، ستاد به این نتیجه رسید که پیگیری‌های اداری به پس از استقرار دولت جدید موکول شود.

ستاد ساماندهی حقوق تالیف و نشر همچنین کمیته دیدبانی را برای دریافت گزارش‌های تخلفات ساماندهی کرد و یکی از اعضا مسئولیت راهبری آن را به عهده گرفت.

در ادامه اعضای ستاد ساماندهی حقوق تالیف و نشر به این گزینه بایسته رسید که نمایه کتابفروشان و موزعان و پخش کنندگان مسئول و اخلاقگرا را برای بازتاب به ناشران و پدیدآورندگان تهیه و آماده کند که یکی از اعضای ستاد این مهم را به عهده گرفت.

بر اساس این گزارش، تشکیل دیگر کمیته‌های جنبی به نشست هفته آینده موکول شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها