امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31473
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اداره کل امور حرمین شریفین از مردم و افراد مقیم در مکه مکرمه خواست مناسک خود را به سبب طرح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اداره کل امور حرمین شریفین از مردم و افراد مقیم در مکه مکرمه خواست مناسک خود را به سبب طرح توسعه صحن طواف به تاخیر بیندازند.

اداره کل امور مسجدالحرام و حرم مطهر نبوی(ص) از طریق ارسال پیامک به تلفن‌های همراه شهروندان و افراد مقیم در مکه مکرمه از آنها خواست به سبب طرح توسعه صحن طواف و محدود بودن فضا و دادن فرصت به عمره گزاران و زائران خارج از عربستان، مناسک خود را به تأخیر بیندازند.

به نوشته الریاض، طرح توسعه صحن طواف همچنان ادامه دارد، از مهمترین طرح‌های توسعه در مسجدالحرام است که از نظر چالشی بودن نیز از مطرح‌ترین این طرح‌ها به شمار می‌رود به ویژه اینکه از جمله بخش‌هایی است که هرگز در طول شبانه روز از وجود طواف کنندگان خالی نمی‌شود.

این روزنامه نوشت صحن مطاف پس از تکمیل طرح توسعه به ظرفیت 105 هزار طواف کننده در ساعت خواهد رسید، این طرح در چند مرحله اجرا می‌شود که آخرین مرحله آن در سال 1436 قمری به اتمام خواهد رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها