امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31481
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سخنگوی سازمان قضایی تگزاس اعلام کرد که ذخایر داروی پنتوباربیتال که برای اعدام از آن استفاده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سخنگوی سازمان قضایی تگزاس اعلام کرد که ذخایر داروی پنتوباربیتال که برای اعدام از آن استفاده می‌شود، تقریباً به اتمام رسیده است.

بر اساس اعلام این سخنگو ذخایر در ماه سپتامبر تمام می‌شود به این معنا که احکام اعدام تنها تا آن زمان امکان اجرا را خواهند داشت.

این ایالت هم اکنون برای تداوم روند اعدامهای خود تنها دو راه دارد یا اینکه منبعی برای فراهم کردن این دارو پیدا کند یا گزینه های دیگری را برای استفاده در اجرای اعدام بیابد.

در 4 ماهه پایانی امسال قرار است 6 نفر دیگر در این ایالت اعدام شوند.

آن دسته از ایالات آمریکا که مجازات مرگ را دارا هستند از زمانی که شرکت‌های تولید دارو به دلیل مخالفت با اعدام از در اختیار قرار دادن این گونه داروها خودداری کردند با مشکل روبه‌رو شدند.

تگزاس اعلام کرده 2 اعدامی که قرار است در ماه سپتامبر انجام شود طبق برنامه اجرا خواهد شد و تا آن زمان چاره دیگری اندیشیده می شود.

از زمان احیای مجازات مرگ در آمریکا در سال 1976 تگزاس تا به حال 503 نفر را اعدام کرده است. میزان کل اعدام ها در این کشور از آن سال تا به حال 1342 نفر بوده است.

از 22 نفر اعدامی در آمریکا در سال جاری میلادی 11 نفر در تگزاس اعدام شده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها