امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31483
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 176
به گزارش خبرنگار فارس،مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: با اتمام عملیات اجرایی این تقاطع های راهگشا و ...

به گزارش خبرنگار فارس،مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: با اتمام عملیات اجرایی این تقاطع های راهگشا و کلیدی، می توان انتظار داشت عملکردهای ترافیکی بزرگراه آزادگان بیش از پیش نمود عینی پیدا کند.
قاسم مالدار با بیان آنکه عملیات اجرایی پل تقاطع محور احمد آباد مستوفی با بزرگراه آزادگان صد در صد به اتمام رسیده است، یادآور شد: تنها اقدامات باقی مانده در تقاطع غیرهمسطح بزرگراه سعیدآباد با بزرگراه آزادگان، شامل نصب نئوپرن ها و خط کشی مسیر است که این فعالیت ها نیز طبق برنامه زمان بندی در حال اجرا است.
وی در تشریح عملکردهای ترافیکی پروژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه سعیدآباد با بزرگراه آزادگان، این طرح عمرانی را شامل احداث یک تقاطع غیرهمسطح به صورت شبدری کامل دانست و افزود: تامین مجموعه دسترسی ها در این تقاطع به نحوی پیش بینی شده است که نه تنها ارتباط بزرگراه آزادگان با بزرگراه سعید آباد و مجموعه معابر منتهی به آن برقرار شود بلکه کمربندی جنوب پایتخت به آزادراه تهران- ساوه مرتبط شود.
مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با اشاره به اینکه در بزرگراه آزادگان از تقاطع بزرگراه فتح تا تقاطع بزرگراه سعیدآباد هیچ دوربرگردانی وجود ندارد، یادآورشد: تقاطع غیرهمسطح بزرگراه آزادگان با بزرگراه سعیدآباد در کنار تمام کارکردهای ترافیکی محلی و بزرگراهی، به دلیل شکل هندسی شبدری و برخورداری از تمام رمپ و لوپ های موردنیاز، یک نقش مهم دیگر نیز برعهده دارد و آن تامین گردش های غرب به غرب و شرق به شرق است.
وی همچنین آماده سازی تقاطع غیرهمسطح محور آباد مستوفی را خبری خوش برای ساکنان شهروندان اسلامشهر و چهاردانگه دانست و گفت: با بهره برداری از این پل جهتی غرب به شمال، ورود به پایتخت برای ساکنان اسلامشهر و شهرها و شهرک های اطراف آن تسهیل خواهد شد .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها