امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31484
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 168
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس اوایل ماه مبارک رمضان امسال بود که مسئولان نهادهای حمایتی اعلام کردند که در صورت تأمین اعتبار از سوی دولت سبد غذایی و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس اوایل ماه مبارک رمضان امسال بود که مسئولان نهادهای حمایتی اعلام کردند که در صورت تأمین اعتبار از سوی دولت سبد غذایی و یا بن خرید کالا را در اختیار مددجویان قرار می‌دهند.

 سازمان بهزیستی کشور نیمه ماه مبارک رمضان تمهیدات لازم برای توزیع بن کالا بین مددجویان را فراهم کرد و به بیش از 400 هزار مددجو و نیازمند پشت نوبت بن توزیع کرد.

در حالی بهزیستی بین مددجویان تحت پوشش بن خرید کالا توزیع کرد که تا امروز و با گذشت 24 روز از ماه مبارک رمضان خبری از توزیع سبد کالا، بن کالا به مددجویان کمیته امداد نشده است.

البته در این زمینه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در چند نوبت به این موضوع پی‌گیری‌ها را کرد اما در نهایت اقدام خاصی از سوی مسئولان کمیته امداد امام خمینی(ره) نشد.

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برای آخرین بار و جهت شفاف سازی در خصوص علت عدم توزیع بن رمضان به مددجویان کمیته امداد، مجدداً به سراغ مسئولان مجموعه امداد رفت که در این خصوص هاشمی،قائم مقام کمیته امداد و همچنین ذوالفقاری معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد تأکید داشتند که دولت هنوز اعتباری برای توزیع بن به مددجویان به کمیته امداد پرداخت نکرده است.

به گزارش فارس در حالی مسئولان کمیته امداد از عدم توزیع اعتبارات رمضان از سوی دولت و وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اشاره کرده‌اند که در تاریخ 14 تیر 92 ، عباسی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت:اسدالله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی در پاسخ به این پرسش که آیا امسال به مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد در آْستانه ماه مبارک رمضان بن توزیع خواهد شد، یا خیر؟ اظهار داشت: قطعاً این کار صورت می‌گیرد و بسترهای آن فراهم شده است.

وی تصریح کرد: در چند روز گذشته تمهیدات این کار انجام شده است و بنا داریم طی چند روز آینده توزیع این بن‌ها را آغاز کنیم.

عباسی در خصوص رقم بن‌های در نظر گرفته شده برای مددجویان گفت: رقم قابل قبولی است که طی روزهای آینده اعلام می‌شود.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: بهزیستی و کمیته امداد مسئولیت توزیع بن‌های ماه رمضان را به عهده دارند و تا قبل از شروع ماه مبارک رمضان بن‌های پیش بینی شده در اختیار خانواده‌های مشخص شده، قرار می‌گیرد.

به گزارش فارس در حالی به روز‌های پایانی ماه مبارک رمضان نزدیک می‌شویم که خبری از توزیع بن رمضان به مددجویان کمیته امداد نیست و اینگونه به نظر می‌رسد مسئولان امداد برنامه‌ای برای توزیع بن ندارند!!!
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها