امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31497
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 60
غلامحسین مراقبی، سخنگو و عضو هیات امنای آثار بدیع الزمان فروزانفر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

غلامحسین مراقبی، سخنگو و عضو هیات امنای آثار بدیع الزمان فروزانفر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن اشاره برپایی نشست‌های هیات امنا اظهار داشت: در نشست هیات امنای آثار استاد «بدیع الزمان فروزانفر»، قرار شد که به پاسداشت جایگاه فرازین استاد بدیع الزمان فروزانفر، در پاییز امسال یادروز او را برگزار کنیم.

وی ادامه داد: بنده در این جلسه پیشنهاد کردم که در آن روز جایزه‌هایی درخور و به نام «جایزه فروزانفر» به پژوهشگر، نویسنده، شاعر، مترجم و هنرمند برگزیده، به پاسداشت آثارشان اهدا شود تا این مراسم هر سال دنبال برگزار شود.

سخنگو و عضو هیئت امنای آثار بدیع الزمان فروزانفر در ادامه با تاکید بر اینکه پایان نامه‌های دانشجویی هم مورد توجه خواهند بود، اضافه کرد: قرار شد که از سال آینده به دانشجویانی که پایان نامه آن‌ها در زمیه آثار مولوی و فروزانفر باشد، در حوزه نقد و پژوهش، مبلغی درخور به عنوان مساعدت و یاری‌گری به آنان پرداخت شود، قطعا تایید آثار منوط به رای داوران سه گانه هیات امناست.
انتهای پیام/و
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها