امروز : شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 28
۲۰:۵۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 315
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 336
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس با اشاره به اظهارات اخیر ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس با اشاره به اظهارات اخیر مقامات کشور آذربایجان گفت: ما آذربایجانی‌های ولایتمدار به هیچ وجهبه گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس با اشاره به اظهارات اخیر مقامات کشور آذربایجان گفت: ما آذربایجانی‌های ولایتمدار به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد مقامات باکو برای ما تصمیم‌گیری کند. ما تابع فرمایشات رهبر عزیز خودمان هستیم. به کوری چشم دشمنان ایران اسلامی آذربایجانی‌ها در تمام نقاط ایران عزیز هستند و شهدای بزرگی چون باکری‌ها،‌ برزه‌گر‌ها و.. جایگاه خاصی در ایران دارند.

وی افزود: ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سران باکو اخطار می‌دهیم اگر جلوی شرارت‌های خود را نگیرید در مجلس شورای اسلامی عهدنامه‌های ننگین و تحمیلی گلستان و ترکمانچای را به تجدید نظر خواهیم گذاشت. اگر سران شیران و آران راست می‌گویند اجازه بدهند الحاق 17 شهر جدا شده از ایران اسلامی به همه پرسی اهالی منطقه گذاشته شود. نتیجه از همین الان مشخص است که همگی به ایران اسلامی لبیک خواهند گفت.

نماینده مردم ارومیه در خانه ملت اظهار داشت: فراکسیون کارگری مجلس حداقل حقوق کارگران را 800 هزار تومان اعلام کرده؛ کارگران با این حقوق تنها می‌توانند نان خشک و سیب‌زمینی تهیه کنند. علاوه بر این استخدام معلمان پیش دبستانی چه زمانی موثر می‌شود چرا آزمون در این بخش برگزار نمی‌شود. باید از وزیر آموزش و پرورش به کمیسیون اصل 90 شکایت کنیم. آقای حاج‌بابایی در چنین وضعیتی کاندیدای ریاست جمهوری هم شده‌اند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به رای اعتماد مجلس به وزیر بهداشت و درمان خاطرنشان کرد: در جلسه رای اعتماد به وزیر بهداشت همبه عنوان مخالف در مجلس به وزیر پیشنهادی و معاون اول رئیس‌جمهور اعلام کردم که علت قرارداد ننگین برای تهیه داروی اساسی با ارز مبادله‌ای چیست. تعدادی از همکاران مخالفت کردند و گفتند چنین چیزی وجود ندارد اما ببینید که وزیر بهداشت به محض شروع به کار در این وزارتخانه قیمت داروها را تا دو برابر افزایش داد. با این وضعیت وای به حال خانواده‌هایی که بیمار صعب‌العلاج دارند. آقای وزیر به بیماران ظلم نکنید.

قاضی‌پور خطاب به وزیر بهداشت گفت: آقای طریقت منفرد جداسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران که 2 و نیم سال قبل ادغام شده‌اند با کدام هزینه انجام می‌شود و چرا با این کار و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و اینکه با این کار آرامش دانشجویان را از آنها سلب کردید و باعث تشنج شدید.

وی با اشاره به وضعیت کنونی دریاچه ارومیه اظهار داشت: امان از خلف وعده مسئولین برای نجات دریاچه ارومیه. متاسفانه هر روز شاهد مرگ تدریجی زیباترین دریاچه شور جهان هستیم.

قاضی‌پور با اشاره به سایر مشکلات حوزه انتخابیه خود از مسئولین ذیربط خواستار رسیدگی به این مشکلات و رفع آنها شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها