امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31500
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 51
«محمدعلی روحانی» دستیار تهیه مسابقه دستان بهشت در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: هر روز حدود ده‌ها هزار پیامک به سامانه پیامکی مسابقه ...

«محمدعلی روحانی» دستیار تهیه مسابقه دستان بهشت در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: هر روز حدود ده‌ها هزار پیامک به سامانه پیامکی مسابقه دستان بهشت ارسال می‌شود که  خواستار شرکت در مسابقه هستند اما متاسفانه فقط می‌توانیم روزانه 3 الی 4 نفر را در مسابقه شرکت دهیم.

وی افزود: از پیامک‌هایی که هر روز به سامانه پیامکی این مسابقه ارسال می‌شود 4 نفر برای شرکت در مسابقه تلفنی و 3 نفر هم بعنوان برنده بهترین پاسخ به مسابقه حسی انتخاب می‌شوند.

روحانی درباره نحوه مسابقه هم گفت: تاکنون حدود 10 برنامه از مسابقه دستان بهشت پخش شده است که حدود 30 نفر در آن شرکت کرده‌اند و انتخاب این شرکت کنندگان هر روز توسط کامپیوتر و از بین متقاضیان صورت می‌گیرد.

دستیار تهیه مسابقه دستان بهشت افزود: این مسابقه در چهار بخش در آستانه مهمانی، در حین مهمانی، در اوج مهمانی و تبعات مهمانی و به صورت تلفنی و پیامکی برگزار می‌شود که هر روز حدود ساعت 16:45 به مدت نیم ساعت از شبکه یک بصورت زنده پخش می‌شود.

وی افزود: همه شرکت کنندگان در این مسابقه برنده هستند و با توجه به امتیازی که از مراحل مختلف این مسابقه کسب کرده‌اند جایزه دریافت می‌کنند.

شرکت کننده تلفنی این مسابقه در فضایی جذاب، زیبا و حسی باید 7 مرحله این مسابقه را که هر مرحله نمادی از صعود وی به همراه درخت طوبی از بهشت به سوی بهشت است را پشت سر بگذارد و به میزان ارتفاعی که می‌گیرد جایزه دریافت می‌کند.

در مسابقه‌ پیامکی نیز یک سؤال چند گزینه‌ای مطرح می‌شود که شرکت‌کنندگان کافی است شماره‌ گزینه‌ صحیح را تا 9 صبح فردای آن روز به سامانه پیام کوتاه 3000990072 ارسال کنند. در هر روز، به قید قرعه به تعدادی از شرکت‌کنندگانی که پاسخ صحیح را ارسال کرده‌اند، هدایایی تعلق خواهد گرفت.

به گفته روحانی سایت این مسابقه نیز به آدرس  dastanebehesht.ir پاسخگوی سئوالات مخاطبان است.

مسابقه «دستان بهشت» در موسسه فرهنگی مطلع فجر صادق تهیه شده است و شرکت پردازش گسترش فجر که متشکل از نخبگان دانشگاهی است، به عنوان مجری طرح آن را تولید کرده است. 

عوامل دست اندرکار مسابقه دستان بهشت عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان: مصطفی ملا بابازاده، دستیار تهیه: محمدعلی روحانی، مدیر تولید: مهدی صفر نژاد، مدیر طراحی مسابقه: مهدی احمدیان، مدیر فنی: رضا پاک نهاد، مدیر گروه محتوایی: سید مصطفی مسعودی، مجری : علی جباری، مدیر روابط عمومی: محمد ظهیر رحیمی.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها