امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31503
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 270
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی یونیورسال که با بیان این خبر، هم‌زمانی تولید «مومیایی» جدید با فیلم دیگری از این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی یونیورسال که با بیان این خبر، هم‌زمانی تولید «مومیایی» جدید با فیلم دیگری از این فیلم‌ساز را دلیل اصلی این کار اعلام کرده است.

در یک سال اخیر چند بار بحث تولید قسمت تازه‌ای از اکشن ماجراجویانه «مومیایی» و احیای دوباره آن صحبت شده و کمپانی یونیور‌سال گفته قصد تولید این فیلم را دارد.

منابع نزدیک به این کمپانی می‌گویند مسئولان آن هم اکنون در جست‌وجوی فیلم‌‌ساز تازه‌ای هستند که امر کارگردانی فیلم را به دست او بسپارند.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، دن وایزمن سپتامبر گذشته قرارداد کارگرداین قسمت جدید و احیا شده «مومیایی» را امضا کرد.از آن زمان به بعد، دیگر خبر تازه‌ای در ارتباط با این فیلم در رسانه‌های گروهی منتشر نشد و چیزی درباره آن شنیده نشد.

در ماه فوریه اعلام شد بیلی ری (نویسنده فیلم‌نامه «کاپیتان فیلیپز» تام هنکس) قرارداد نگارش فیلم‌نامه «مومیایی» تازه را امضا کرده است.

در آن زمان، مسئولان کمپانی یونیورسال گفتند وی قرار است طرح فیلم‌نامه‌ای مستقل را بنویسد که هیچ ارتباطی به فیلم‌نامه جان اسپایتس ندارد.

خبرهای رسیده حکایت از آن می‌کند که اسپایتس ( نویسنده فیلم‌نامه فیلم‌علمی تخیلی« پرومتوس») طرح فیلم‌نامه‌ای برای «مومیایی» جدید نوشته که چندان مورد توجه مسئولان کمپانی یونیورسال قرار نگرفته است.

گفته می‌شود مسئولان این کمپانی تصمیم دارند با تلفیق این دو فیلم‌نامه، یک فیلم‌نامه از آن خلق کنند و آن را جلوی دوربین فیلم‌برداری ببرند.

خط اصلی قصه، درباره یک ‌باستان شناس ماجراجو است که در بین اثار باستانی، به دنبال تاریخ کهن و ماجراجویی‌های مربوط به آن می‌گردد.

از داخل کمپانی یونیورسال شنیده می‌شود که مسئولان آن به دنبال آن هستند تا با احیای قصه مجموعه فیلم «مومیایی»، فیلمی تلخ‌تر و سیاه‌تر از اکشن فانتزی سال 1999 خود تهیه و تولید کنند.

«مومیایی» پس از موفقیت مالی و انتقادی خود، در سال 2001 و 2008 صاحب قسمت دوم و سوم شد. نسخه تازه و احیا شده این فیلم  برای نمایش عمومی در سال 2014 آماده خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها