امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31506
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 68
جواد نوری کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص جدیدترین اثر خود اظهارداشت: نمایش «طروپ طرب» نوشته خیرالله تقیانی‌پور است که در ...

جواد نوری کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص جدیدترین اثر خود اظهارداشت: نمایش «طروپ طرب» نوشته خیرالله تقیانی‌پور است که در شانزدهمین جشنواره بین‌‌المللی آئینی سنتی کارگردانی خواهم کرد.

وی افزود: این نمایش همچون دیگر آثار گروه ما در حوزه نمایش‌های ایرانی است اما برای نخستین بار نمایش موزیکال را تجربه خواهیم کرد.

نوری با بیان اینکه نمایش «طروپ طرب» شعرگونه و آهنگین است، بیان داشت:‌ این نمایش از دو زمان مختلف به صورت همزمان آغاز می‌شود اما در نقطه‌ای به یک زمان واحد تبدیل می‌شود

کارگردان نمایش «پری» تصریح کرد: آثار قبلی گروه ما هر کدام تجربه جدیدی در نمایش های آئینی سنتی و ایرانی بوده است، به همین دلیل در نمایش «طروپ طرب» نیز سعی کردیم به سمت تجربه جدیدی در حوزه نمایش موزیکال برویم به طوری که برای مخاطب نیز جذاب باشد، بنابراین داستانی امروزی را با شیوه اجرایی نمایش‌های ایرانی همگون ساختیم و در آن از شیوه‌های مختلف همچون نقالی، موزیکال، دیالوگ‌گویی شعرگونه و ... بهره بردیم.

وی خاطرنشان کرد: در این نمایش علی سلیمانی،‌ جواد فروزند، وحید نفر، علیرضا ناصحی، علیرضا مهران، هادی عطایی، حسین شفیعی و مصطفی ساسانی به ایفای نقش می‌پردازند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها