امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31509
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 42
شهرام اقبال‌زاده مترجم و نویسنده آثار کودکان و نوجوانان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن اشاره ...

شهرام اقبال‌زاده مترجم و نویسنده آثار کودکان و نوجوانان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن اشاره به شرایط پس از ترخیص از بیمارستان و جراحی انسداد روده بزرگ اظهار داشت: پس از ترخیص از بیمارستان مداوا همچنان ادامه دارد و مشکل کم‌خونی و قند همچنان وجود دارد ولی نسبت به روزهای ابتدایی بهتر هستم.

اقبال‌زاده در پاسخ به اینکه در حال حاضر شرایط چگونه است، گفت: عمل خوبی داشتم و همچنان تحت نظر پزشکان هستم، طول درمان احتمالا یک ماهه خواهد بود و کار را پس از آن آغاز می کنم.

این مترجم کودک و نوجوان درباره شیمی‌درمانی و زمان آغاز آن اظهار داشت: آزمایش‌های فراوانی گرفته شده، تصمیم نهایی منوط به دریافت جواب آزمایش است اما هنوز دستور آغاز شیمی‌ درمانی داده نشده است.

شهرام اقبال‌زاده شنبه 22 تیرماه پس از عمل جراحی برای انسداد روده بزرگ در بیمارستان مهر تهران بستری و اکنون در منزل دوران نقاهت را سپری می‌کند.

وی ترجمه آثار کودکان و نوجوانان را برعهده داشت، مدتی نیز به عنوان دبیر انجمن نویسندگان کودک و نوجوان فعالیت می‌کرد و دبیر بخش داستان کودک و نوجوان نشر قطره در سال‌های اخیر بوده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها