امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31529
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 50
داریوش آرمان در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، گفت: با توجه به اینکه پایان هفته مصادف با عید سعید فطر است ضمن آرزوی قبولی طاعات، انجمن خیریه ...

داریوش آرمان در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، گفت: با توجه به اینکه پایان هفته مصادف با عید سعید فطر است ضمن آرزوی قبولی طاعات، انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی اعلام می‌کند که آماده دریافت فطریه روزه داران است.

وی ادامه داد: انجمن حمایت از بیماران کلیوی با 163 شعبه در سراسر کشور حدود 70 هزار بیمار دیالیزی و پیوندی را تحت پوشش دارد.

آرمان گفت: بخش عظیمی از خانواده بیماران کلیوی با مشکلات جدی مالی مواجه‌اند و با چالش‌های فراوان نظام سلامت که در ماه‌های اخیر پیش آمده مشکلاتشان دو چندان شده است.

مشاور مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی افزود: بیماران کلیوی در روز عید فطر نیازمند حمایت جدی خیرین و مردم هستند به همین دلیل انجمن حمایت از بیماران کلیوی اعلام می‌کند تمام شعبات انجمن، آمادگی لازم را برای دریافت فطریه دارند.

وی تصریح کرد: این انجمن با شماره حساب 3838100486231 و شماره کارت 5022291900021468 بانک پاسارگاد اعلام می‌کند که خیرین می‌توانند به این شماره حساب فطریه خود را واریز کنند.

مشاور مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی گفت: این انجمن تأکید دارد فطریه‌های واریز شده فقط صرف افراد نیازمند عضو انجمن می‌شود و براساس مسائل شرعی، حتماً صرف افراد بی بضاعتی خواهد شد که مشکلات جدی دارند و خانواده هایی که دو تا سه بیمار دیالیزی دارند در اولویت دریافت فطریه ها هستند.

وی ادامه داد: دفتر مرکزی انجمن حمایت از بیماران کلیوی در تهران واقع در خیابان ولیعصر بالاتر از خیابان طالقانی، خیابان فرهنگ حسینی است و در روز عید فطر از صبح تا ساعت 8 شب آمادگی دریافت فطریه‌ها را خواهد داشت.

آرمان گفت: فطریه که صرف بیماران دیالیزی و پیوندی خواهد شد طبق سنوات گذشته توسط شعب انجمن بیماران کلیوی در سراسر کشور جمع‌آوری می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها