امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31532
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 63
مسعود اخوان در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: امکان اعزام زائران به صورت دریایی به عتبات عالیات فراهم شده است و در صورتیکه فرد یا گروهی درخواست ...

مسعود اخوان در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: امکان اعزام زائران به صورت دریایی به عتبات عالیات فراهم شده است و در صورتیکه فرد یا گروهی درخواست اعزام دریایی داشته باشند این امکان وجود دارد که مسیر بندر خرمشهر تا بندر بصره را از طریق دریایی طی کنند.

وی ادامه داد: در آینده نزدیک اگر درخواستی برای اعزام از طریق مرزهای آبی وجود داشته باشد ما می‌توانیم مقدمات آن را فراهم کنیم و مشکلی وجود ندارد.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج تصریح کرد: در طول هفته  یک کشتی در روزهای محدود و با ظرفیت مشخص حرکت می‌کند که باید هزینه‌ها و روزهای حرکت از طریق مسئولان بنادر به ما اعلام شود تا برنامه‌ریزی‌ها برای اعزام‌های آبی انجام شود.

اخوان اظهار داشت: هزینه اعزام به عتبات عالیات از طریق دریایی بستگی به هزینه‌های اعلام شده دارد که اگر هزینه‌ها از هزینه اعزام با هواپیما کمتر باشد هزینه اعزام دریایی نیز کمتر می‌شود و هزینه اعزام دریایی از اعزام از طریق اتوبوس بیشتر می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها