امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31535
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار تقی مهری درباره مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب کشورمان، اظهار داشت: سران و مقامات عالی بیش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار تقی مهری درباره مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب کشورمان، اظهار داشت: سران و مقامات عالی بیش از 400 کشور برای حضور در این مراسم به کشورمان سفر خواهند کرد؛ لذا براساس ابلاغیه صادره از سوی فرمانده نیروی انتظامی و نیز برنامه‌ریزی‌های اتخاذ شده، مسئولیت یگان‌های متولی برقراری نظم و امنیت در محل مراسم تحلیف ریاست جمهوری و نیز مسیرهای منتهی به مراسم مشخص شده است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا از آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت مراسم تحلیف خبر داد و تصریح کرد: یگان‌های تابعه این پلیس ضمن تشدید اقدامات انتظامی و اطلاعاتی، افزایش ایستگاه های ایست و بازرسی ثابت و موقت، با هوشیاری کامل از بروز هرگونه تحرکات مشکوک پیشگیری می نمایند.

سردار مهری در ادامه با اشاره به آماده باش پلیس فرودگاه های مهرآباد و امام(ره) تا پایان مراسم، گفت: با توجه به ورود پروازهای اختصاصی مدعوین، پلیس فرودگاه های کشور برای حفظ نظم و امنیت مهمانان شرکت کننده در مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب، آمادگی کامل دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها