امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31543
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فاکس‌نیوز، شبکه خبری وابسته به نومحافظه‌کاران آمریکا به باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا هشدار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فاکس‌نیوز، شبکه خبری وابسته به نومحافظه‌کاران آمریکا به باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا هشدار داده است که نباید رئیس‌جمهور جدید ایران را یک میانه‌رو تصور کند و به‌جای آن باید از نیروهای برانداز در ایران حمایت کند.

بنابراین گزارش که به قلم یک خاخام یهودی به‌نام «آبراهام کوپر» و «هارولد برکمن» به رشته تحریر درآمده است، حسن روحانی را شخصی دانسته که در جریان آشوب‌های تیرماه 78 در تهران، خواستار اعدام دانشجویان دستگیر شده بوده و همچنین توانسته است در مذاکرات هسته‌ای، بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا تفرقه ایجاد کند.
در این گزارش تلاش شده است تا به نقل از جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا، انتخابات 24 خرداد که روحانی در آن به پیروزی رسید، انتخاباتی غیرعادلانه جلوه داده شود و همچنین از رئیس‌جمهور جدید ایران به‌خاطر حمایت از رئیس‌جمهور سوریه به‌عنوان خط مقدم مقابله با صهیونیسم انتقاد شده است.

نویسندگان گزارش همچنین به باراک اوباما رئیس‌جمهور آمریکا توصیه کرده‌اند که از نیروهای برانداز در ایران حمایت کند و از مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان میلیون‌ها ایرانی ناامید از تغییر یاد کرده است.
همچنین به اوباما در این گزارش یادآوری شده است که روحانی در خصوص مساله هسته‌ای ایران، تصمیم‌گیرنده نهایی نیست.

فاکس‌نیوز نماینده همان تفکری در آمریکا محسوب می‌شود که چند روز قبل و در آستانه تغییر دولت در ایران تندترین تحریم‌های خود را علیه جمهوری اسلامی ایران به‌تصویب رساند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها