امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۲۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3155
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۰
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در مصلای شهرستان اهواز اظهار کرد: خوزستانی‌ها ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در مصلای شهرستان اهواز اظهار کرد: خوزستانی‌ها هم حافظان تمدن ایران اسلامی و هم مروج و پاسدار فرهنگ اسلامی اهل‌بیت(ع) هستند.

وی افزود: جوانان این استان بودند که جنگ را با پیروزی به پایان رساندند و افتخاری ابدی برای ایران خلق کردند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور خاطرنشان کرد: اکنون شما جوانان هستید که باید راه پدران خود را ادامه دهید و بار دیگر نشان دهید جوانان خوزستان انقلابی هستند.

*خوزستان مهد تمدن ایران است

وی همچنین عنوان کرد: خوزستان مهد تمدن ایران است و در جای جای این استان آثار بزرگ و فاخری مشاهده می‌شود.

پورمحمدی با اشاره به مسئله انتخابات و اهمیت حضور مردم پای صندوق‌های رأی گفت: دشمن باید این حضور باشکوه شما را مشاهده کند و این نشاط و حضور حکایت از آن دارد که حماسه سیاسی محقق خواهد شد.

وی ادامه داد: امید است که در 24 خرداد با حضور خود در انتخابات بار دیگر به دشمن نشان دهید که در صحنه حضور دارید.

کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: با حضور خود در صحنه انتخابات نشان خواهیم داد که ملتی متحد و یکپارچه هستیم و یک راهبرد و منطق واحد داریم.

*مشکل اقتصادی، ملت ما را رنج می‌دهد

وی با اشاره به نامگذاری امسال، خاطرنشان کرد: مشکل اقتصادی معضلی است که ملت ما را رنج می‌دهد؛ امروز بیکاری جوانان همه خانواده‌ها را آزار می‌دهد و تورم و گرانی نیز همه مردم را تحت فشار قرار داده است.

پورمحمدی ادامه داد: منابع و امکانات کشور باید به صورت عادلانه توزیع شود و با فساد و بی‌عدالتی نیز مبارزه شود.

وی با بیان اینکه در بسیاری از نقاط استان خوزستان مشکلات معیشتی وجود دارد و این مشکلات در استانی مانند خوزستان با وجود صنایع عظیم نفت و گاز و کشاورزی، توجیه ندارد، افزود: پول مملکت باید در زمینه رفاه مردم هزینه شود و این کشور باید به دست جوانان ساخته شود.

*بودجه ورزش کشور باید به صورت عادلانه توزیع شود

رئیس سازمان بازرسی کل کشور بیان کرد: بودجه ورزش کشور باید به صورت عادلانه توزیع شود، نه این‌که تنها چند تیم فوتبال لیگ برتری از این بودجه‌ها و پول‌ها بهره‌مند باشند، در حالی که جوانان در شهرهای کوچک از امکانات ورزشی بی‌بهره باشند.

وی با تاکید بر اینکه امکانات و منابع باید به درستی در کشور توزیع و مدیریت شود، اظهار کرد: خوزستان باید محور توسعه کشور باشد و این استان با دارا بودن شهرهای بزرگی مانند آبادان، خرمشهر، دزفول، شوشتر و دیگر شهرها که کانون جنگ بوده‌اند باید در منطقه بدرخشند.
انتهای پیام/72001/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها