امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31559
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس این آلبوم مجموعه‌ای از یازده قطعه موسیقایی است که نگاهی تازه به کمانچه در آن مشهود است. نخستین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس این آلبوم مجموعه‌ای از یازده قطعه موسیقایی است که نگاهی تازه به کمانچه در آن مشهود است. نخستین قطعه از این مجموعه که می‌توان آن را بدعتی در موسیقی ایرانی دانست؛ ترکیبی تازه از سازهای زهی آرشه‌ای است که  روایتی از تجربه های راوی این اثر را در خود نهفته دارد. این خصوصیت را می‌توان از ویژگی‌ آثار آرش کامور دانست. برخورد آهنگساز در این قطعه موسیقایی از ساخته‌های پیشین متفاوت  است.

کامور از ساخت برخی از قطعات این آلبوم در سال‌های گذشته خبر داد و گفت: «بخش عمده‌ای از قطعات این مجموعه در سال‌های 1388 و 89 نوشته شده و برخی از قطعات آن در سال های بعد به نگارش در آمده است.»

وی در توضیح این آلبوم می‌گوید: « این اثر را شاید بتوان گفتگویی میان کمانچه و ارکستر سازهای کوبه‌ای دانست.»

این آهنگساز از همکاری هنرمندانی چون ارژنگ کامکار برای خلق این آلبوم خبر داد و گفت: « در این اثر، ارژنگ کامکار نوازنده توانمند تنبک با من همکاری داشته است.»

مجموعه  راوی اکنون در انتظار دریافت مجوز نهایی برای انتشار است. آرش کامور پیش از این دو آلبوم موفق سبوی تشنه و سراسر مه را آهنگسازی کرده که آلبوم نخست با صدای  سالار عقیلی و دومین آلبوم با آواز محمد معتمدی روانه بازار شده است.
 
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها