امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3156
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۰
تعداد بازدید: 202
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی صبح امروز در همایشی که با حضور جمع کثیری از مربیان، ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی صبح امروز در همایشی که با حضور جمع کثیری از مربیان، مسئولان و اعضای حلقه‌های صالحین بسیج برگزار شد، با اشاره به توانمندی‌ها و پیشرفت‌های امروز کشور اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی در حالی به قدرت بلامنازع در منطقه تبدیل شده که روزگاری این پیشرفت‌ها برای ما یک افسانه بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ با بیان اینکه تهران به عنوان پیشانی نظام اسلامی همواره مورد نظر دشمنان بوده، گفت: امروز چشم دوستداران نظام و انقلاب به تهران است و ما نباید اجازه دهیم برخی مسائل که در سال‌های گذشته رخ داد در تهران تکرار شود.

گواهی افزود: ما کار سیاسی نخواهیم کرد چرا که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند بسیجی سیاستمدار است اما سیاست‌زده نیست بنابراین ما به جای اینکه دنبال جریانات راه بیفتیم پشت سر امام جامعه اسلامی حرکت می‌کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما باید برای انتخاب فرد اصلح روشی را انتخاب کنیم که با معیارهای رهبر معظم انقلاب سازگار باشد.

حجت‌الاسلام گواهی افزود: یکی از معیارها باید تدبیر باشد که در دولت‌های گذشته بارها رهبر انقلاب بر آن تاکید کردند که اگر مسئولین به این موضوع گوش داده بودند، امروز شاهد برخی حوادث در جامعه نبودیم.

وی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب چندین ویژگی را در این دولت مانند استکبارستیزی، شجاعت، مردمی‌ بودن، سفر به نقاط مختلف کشور و پرهیز از اشرافی‌گری را به عنوان ویژگی‌های مهم آن بر شمردند و هرچند در کنار این نقاط قوت ممکن است نقاط ضعفی هم وجود داشته باشد اما باید در بیان آنها انصاف را رعایت کنیم.

گواهی ادامه داد: برخی کارهای سنگین که در طول 27 سال صورت نگرفت، در این دولت انجام شد اما باید توجه داشته باشیم که ممکن است گاهی یک ضعف همه خدمات را از بین ببرد.

وی ادامه داد: برخی در جامعه به دنبال کمرنگ‌کردن جریان اصولگرایی هستند که این یک فکر عبث، بیهوده و ظلم است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: رئیس دولت باید از جایگاه خودش حرف بزند و بداند که تصمیم نهایی در کشور را رهبری می‌گیرد.

گواهی ادامه داد: رهبر انقلاب بارها چه در دولت اصلاحات و چه در دولت سازندگی هم تذکر دادند و هم حمایت کردند و در این دولت هم دفاع جانانه کردند اما این درست نیست که کسی بگوید نمی‌گذارند ما کار کنیم.
 
وی تصریح کرد: قانون اساسی چه اختیاری بوده است که به این افراد نداده است؛ ما نباید برخی ندانم‌کاری‌ها را بهانه کنیم.

حجت‌الاسلام گواهی ادامه داد: اگر از خارج کشور از مسئولی حمایت شد، باید سریعا از آن تبری بجوید و رئیس جمهور باید از ارزش‌های انقلاب و مردم دفاع کند.

وی با بیان اینکه متاسفانه امورات فرهنگی همواره مورد غفلت قرار گرفته، یکی از کارهای مهم رئیس جمهور آینده را پرداختن به امور فرهنگی عنوان کرد و افزود: ما در جامعه و فرهنگ خود چه چیزی کم داریم که بخواهیم به دنبال تاریخ 2500 ساله بگردیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ اظهار داشت: متاسفانه در اواخر سال گذشته حوادثی بین قوا رخ داد که این حوادث و این چنین مسئولین در شأن ملت ایران نبودند.

گواهی با انتقاد از عملکرد شوراهای شهر، اظهار داشت: این شوراها از مسیر خود خارج شده و سیاسی شده‌اند و به دنبال کارهای اقتصادی و بعضا منافع شخصی افتاده‌اند در حالی که وظیفه شوراها کار کردن برای مردم و رفع مشکلات رفاهی و معیشتی آنهاست اما آقایان باید گزارش بدهند که موفق بوده‌اند یا نه.

وی با بیان اینکه دشمن همه نقشه خود را برای انتخابات ریاست جمهوری گذاشته است، گفت: ملت ایران نسبت به قبل بیدارتر است و قطعا با حضور پر رنگ و هدفمند خود فرد اصلح را به عنوان رئیس جمهور انتخاب خواهند کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ با تاکید بر اینکه باید همه سلایق در انتخابات شرکت کنند، گفت: البته کسانی که در گذشته انتخابات را تحریم کردند و یا فتنه 88 را به وجود آوردند، نباید در انتخابات شرکت کنند؛ چرا که اینها جزء سلایق نیستند بلکه معاند محسوب می‌شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها