امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31561
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از سوی دبیرخانه مرکزی، در هر بخش جشنواره شعر و داستان جوان سوره هیاتی سه نفره متشکل از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از سوی دبیرخانه مرکزی، در هر بخش جشنواره شعر و داستان جوان سوره هیاتی سه نفره متشکل از استادان و کارشناسان شعر و داستان، به عنوان هیئت داوران این رویداد ادبی و فرهنگی معرفی شدند.

بنابراین گزارش در بخش ترانه و سرود: مرتضی امیری اسفندقه، بهروز یاسمی و اسماعیل امینی، در بخش داستان کودک و نوجوان: داود امیریان، فرهاد حسن زاده و طاهره ایبد و در بخش‌های داستان کوتاه و بلند بزرگسال: مجید قیصری، فیروز جلالی زنوزی و راضیه تجار داوری آثار این جشنواره را به عهده داشتند.

همچنین در بخش شعر کلاسیک: محمدکاظم کاظمی، خسرو احتشامی و ظهیر توکلی، در بخش شعر نو: محمدرضا مهدیزاده، علی محمد مودب و محمدحسین جعفریان، در بخش ادبیات کردی: بیژن ارژن، حبیب الله بخشوده، کامبیز کریمی و رحیم لقمانی و در بخش شعر کودک و نوجوان نیز مصطفی رحمان دوست، مهری ماهوتی و کمال شفیعی اعضای هیات داوران این جشنواره را تشکیل می‌دهند.

گفتنی است یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره، 26 و 27 مردادماه 92 در سنندج میزبان هنرمندان جوان شرکت کننده و چهره‌های شاخص ادبی از سراسر ایران خواهد بود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها