امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31568
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 79
«انس الناعم» استاندار حماه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، با بیان اینکه کمیته امداد رسانی شهر حماه از ...

«انس الناعم» استاندار حماه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، با بیان اینکه کمیته امداد رسانی شهر حماه از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی به اهالی این شهر دریغ نمی‌کند، افزود: این کمیته همه روزه همه خدمات اجتماعی و تامین مواد غذایی و همه کارهای لازم برای خدمت رسانی به مردم شهر حلب را انجام می‌دهد.

استاندار «حماه» با آرام و عادی توصیف کردن اوضاع امنیتی در این شهر، یاد آور شد که برخی مناطق حومه حماه مانند «سوحا»، «وادی عمر» و همچنین برخی مناطق «سراقب» تا حدودی شاهد آشوب است ولی ارتش سوریه در اوج آمادگی برای بازگرداندن آرامش به همه مناطق این کشور به سر می‌برد و کم کم آرامش را به این مناطق باز می‌گرداند.

وی با اشاره به برخی آشفتگی‌ها در منطقه «الغاب» و مناطق نزدیک به «جبل الزاویة» و منطقه «کفر زیتا»، افزود: در این مناطق بعضا شاهد درگیری‌ هستیم ولی می‌توان گفت که همه این مناطق تحت کنترل ارتش سوریه هستند.

الناعم با اشاره به تلاش‌های ارتش، دستگاه‌های امنیتی و سیاسی نظام سوریه در خدمت رسانی به مردم و برقراری تماس‌ها با همه محافل جامعه سوریه، تصریح کرد که این تلاش‌ها ما را به نتائج خوبی رساند.

وی با بیان اینکه سازمان‌ها و ادارات دولتی به صورت طبیعی به فعالیت خود ادامه می‌دهند؛ نسبت حضور کارمندان در ادارات دولتی را «بسیار بالا» توصیف کرد و افزود: همه کارمندان معتقدند که در راستای خدمت به کشورشان سرکار حاضر می‌شوند.

استاندار حماه در پایان به همبستگی ملت و دولت برای بازسازی کشور و سازندگی آنچه توسط تروریست‌های تکفیری مورد حمایت کشورهای عربی و غربی خراب شده است؛ پرداخت و تاکید کرد که سوریه به برکت حضور فرزندانش و کشورهای دوست در صحنه همچنان بردبار و مخالف عنف و خشونت خواهد ماند تا اینکه آرامش در همه جای کشور فراگیر شود.
انتهای پیام 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها