امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3157
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۰
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان به نقل از روابط عمومی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان به نقل از روابط عمومی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد در مخالفت با بررسی فوریتی طرح "ساماندهی انتخابات‌ها در صحن علنی مجلس" اظهار داشت: به اعتقاد ما این طرح دارای اولویت نبوده و باید پرسید باتوجه به وضعیت کشور آیا طرح‌های اولویت‌دار دیگری وجود ندارد که آنها را مطرح کنیم.

وی افزود: حدود شش ماه قبل سه طرح در ارتباط با اقتصاد و معیشت و زندگی مردم به مجلس ارائه کردیم ولی تاکنون بررسی نشده‌اند؛ چطور ما در ارتباط با انتخابات داخلی مجلس که در شرایط فعلی ضرورتی ندارد باید طرح فوریتی را مورد بررسی قرار دهیم.

موسوی‌نژاد با بیان اینکه بررسی این طرح برای زمان شروع دوره مجلس یعنی وقتی که نمایندگان شناختی نسبت به همدیگر و سوابق همکاران خود ندارند خوب است، گفت: اکنون ضرورتی برای بررسی این طرح وجود ندارد؛ اگر اتفاق بیفتد خوب است و اگر اتفاق نیفتد هم مشکلی پیش نمی‌آید زیرا جزو اولویت‌های اول کشور نیست و می‌توان آن را به بعد موکول کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: نمایندگان مجلس پس از گذشت ماه‌ها از شروع دوره نهم معاشراتی با هم داشته و درجلسات مختلف کمیسیون‌ها و فراکسیون‌ها نظرات و مباحث یکدیگر را شنیده‌اند و آشنایی کامل با هم پیدا کرده‌اند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: در اولویت قراردادن طرح‌هایی که ضرورتی برای جامعه و مردم ندارد کار نادرستی است و اکنون طرح‌های فوریت‌دار در رابطه با زندگی مردم وجود ندارد که باید اول آنها بررسی شده تا مشکلات مردم حل شوند.

وی با تاکید براینکه مردم از تورم و گرانی گلایه‌های شدیدی دارند گفت: هیئت رئیسه نسبت به این مهم دقت بیشتری داشته باشد و طرح‌هایی را شناسایی و ارائه کند که ارتباط بیشتری با معیشت مردم داشته باشد.

موسوی‌نژاد از رئیس مجلس نیز خواست تا مسئولان نظارتی و اداره قوانین مجلس را مامور کند که طرح‌ها را بر اساس وضعیت جامعه شناسایی و اولویت‌بندی کنند.
انتهای پیام/2452/غ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها