امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31577
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 143
به گزارش خبرنگار حوادث فارس، در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر این که افرادی به صورت باندی اقدام به جعل اسناد دولتی، سند ملک، سند خودرو، کارت گواهینامه، ...

به گزارش خبرنگار حوادث فارس، در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر این که افرادی به صورت باندی اقدام به جعل اسناد دولتی، سند ملک، سند خودرو، کارت گواهینامه، اسکناس و مدارک دانشگاه آزاد اسلامی و غیره کرده‌اند پرونده جهت رسیدگی در اختیار ماموران اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ قرار گرفت.

با بررسی‌های اولیه یکی از متهمان با هویت اصغر 26 ساله شناسایی شد و پس از اخذ دستور قضایی در یک عملیات غافلگیرانه متهم دستگیر و در بازرسی از محل 3 دستگاه لپ‌تاپ و 2 دستگاه پرینتر رنگی کشف شد. پس از بازبینی محتویات هارد تعدادی اسناد جعلی و معلوم از جمله سند خودرو، سند ملک، و کارت گواهینامه موتور و خودرو کشف گردید.

متهم در تحقیقات پلیسی لب به اعتراف گشود و گفت: فایل ها را از شخصی به نام مهران خریداری کرده و برای شخصی به نام داود گواهینامه جعلی موتورسیکلت تهیه می کرده است.

با به دست آمدن اطلاعات، داود نیز شناسایی و دستگیر شد. نامبرده در اعترافاتش بیان داشت: گواهینامه ها را به مبلغ دویست هزار تومان به شخصی به نام محمد به فروش می رسانده است.

وی ادامه داد: آدرسی از وی ندارد و از طریق تلفن و تعیین قرار با وی معامله می کرده است.

با تجمیع اطلاعات به دست آمده از متهمان جاعل اصلی به هویت مهدی 28 ساله شناسایی شد و پس از چندین روز تعقیب و مراقبت در مخفیگاهش در خیابان رودکی دستگیر و یک دستگاه رایانه از وی کشف شد.

پس از بازبینی هارد لپ تاپ این فرد، تعداد اسناد مجهول از قبیل کارت گواهینامه، مدرک خام دانشگاه آزاد اسلامی، ایران چک 50 هزار تومانی، اسکناس 5 یا 10 هزار تومانی، کارت های پایان خدمت و معافیت، سند بنچاق اداره ثبت، گواهی کسر از حقوق بانک اداره ایثارگران، انواع فیش حقوقی، حکم کارگزینی و تعداد زیادی اسناد دولتی دیگر که در حال بررسی می باشد کشف و ضبط شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار