امروز : پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 27
۱۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3158
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۰
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، تشکل‌های کارگری، کارگران و کارفرمایان استان کرمانشاه ظهر امروز با آیت‌الله مصطفی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، تشکل‌های کارگری، کارگران و کارفرمایان استان کرمانشاه ظهر امروز با آیت‌الله مصطفی علما دیدار کردند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه ضمن تبریک روز کارگر به همه کارگران و تلاش‌گران، اظهار داشت: عاقبت خیر هر انسانی در گرو سعی و تلاش خود اوست و انسان بدون تلاش و فعالیت به تعالی نمی‌رسد و هیچ لذتی بالاتر از کار نیست.

علما با اشاره به اینکه نام‌گذاری امسال به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از طرف مقام معظم رهبری معانی زیادی دارد، تاکید کرد: در عرصه سیاسی حضور ما در انتخابات امسال بسیار حساس است.

وی با تاکید بر اینکه وضعیت امروز ایران اسلامی بسیار حساس‌تر از گذشته است، بیان داشت: بسیاری از دشمنان نگاهشان به انتخابات امسال بوده و می‌خواهند حضور مردم را در انتخابات کم‌رنگ کنند.

به گفته امام جمعه کرمانشاه همچنین اظهار داشت: توطئه‌های دشمن علیه ایران اسلامی نشانه بی‌عقلی آن‌هاست و مردم ما تعهد خود به انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان داده و ثابت کرده‌اند پشتیبان ولایت فقیه هستند.

علما تصریح کرد: دشمنان از اینکه ما در بسیاری از جهات در عرصه‌های اقتصادی به خودکفایی رسیده‌ایم، بسیار نگرانند و باید نگاه ما به اقتصاد و تولید عوض شود.

وی عنوان کرد: اقتصاد نقش مهمی در اجتماع دارد و اگر در خدمت اعتلای انسان باشد، می‌تواند بسیاری از مشکلات دنیا را عوض کند.

علما با اشاره به اینکه همه ما باید دست به‌دست دهیم تا شعار سال تحقق پیدا کند، ادامه داد: مقام معظم رهبری نیاز امروز کشور را بسیار آگاهانه درک کرده و با تفکر عمیق و هدایت‌های پیامبرگونه، امسال را به‌نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نام‌گذاری کردند.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: سرعت جهانی و پیشرفت اقتصاد زیاد شده و ما نیز باید با دوراندیشی و مدیریت درست به‌سمت پیشرفت اقتصادی حرکت کنیم.


 
 


 
انتهای پیام/2700/ب30
برچسب ها:
آخرین اخبار