امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31581
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 63
به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، جنبش میلیونی عربستان در دومین بیانیه خود با اعلام تاریخ "12/ ذی الحجه" (18 ...

به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، جنبش میلیونی عربستان در دومین بیانیه خود با اعلام تاریخ "12/ ذی الحجه" (18 اکتبر2013 – 26 مهر 92)  برای برگزاری نخستین تظاهرات این جنبش، از همه عربستانی‌ها خواست برای مطالبه حقوق سلب شده خود با جنبش میلیونی همراه شوند و آینده روشنی را برای کشورشان بسازند.

در این بیانیه تأکید شده است که این تظاهرات به صورت کاملا مسالمت آمیز برای مطالبه حقوق مشروع مردم برگزار می شود.

جنبش میلیونی عربستان افزود: تظاهرات می کنیم تا به استبداد، ظلم، سرقت اموال عمومی، پایمال کردن ارزشهای انسانی و بازداشت شهروندان به مدت ده‌ها سال بدون محاکمه "نه" بگوییم و تأکید کنیم که رژیم باید همه بازداشت شدگان را آزاد کند.

جنبش میلیونی عربستان خطاب به علمای درباری سعودی تأکید کرد: شهروندان حق دارند به صورت مشخصی برای رساندن صدای خود به مسئولان اعتراض کنند و آنان را از فسادی که مرتکب شده‌اند آگاه سازند.

در این بیانیه آمده است: تظاهرات حقی مشروع و از اصول زندگی مدنی است و هر کسی که می گوید این تظاهرات بدعت است و در دوران پیامبر اسلام (ص) و صحابه ایشان وجود نداشته در حال گمراه کردن مردم است؛ زیرا بدعت فقط در امور دینی است.

جنبش میلیونی عربستان تأکید کرد که این تظاهرات در شهرهای مکه مکرمه، مدینه منوره، ریاض، جده، دمام، قصیم، تبوک، حائل، عرعر، جوف، الباحه، عسیر و نجران برگزار خواهد شد و محل تجمع و آغاز تظاهرات نیز بعدا اعلام می شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار