امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31584
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پانوراما الشرق الاوسط»، «شیخ احمد بدر الدین حسون» مفتی سوریه تأکید کرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پانوراما الشرق الاوسط»، «شیخ احمد بدر الدین حسون» مفتی سوریه تأکید کرد که در صورتی که این کشور سقوط کند آتش جنگ در کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز شعله ور خواهد شد.

حسون افزود: هدف از آنچه در سوریه اتفاق می‌افتد فقط این کشور نیست و حاکمان کشورهای عربی بدانند که سوریه امروز از کشور، ناموس، قدرت و وحدت شما حمایت می‌کند.

وی تأکید کرد که اگر سوریه سقوط کند اردن، لبنان و عربستان باقی نخواهند ماند و آتش جنگ کشورهای حاشیه خلیج فارس را فرا خواهد گرفت و امروز ما نه تنها از فلسطین بلکه از شرف یک ملت حمایت می‌کنیم.

مفتی سوریه گفت: درحالی که حاکمان مسلمان و حاکمان کشورهای عربی باید به سوریه می‌آمدند و از شعله ور شدن آتش جنگ جلوگیری می‌کردند اما اقدام به تسلیح گروهی از مردم برای کشتن عده‌ای دیگر از ملت کرده‌اند.

کشورهای عربی از جمله عربستان و قطر از حامیان اصلی معارضان سوری به شمار آیند که با تسلیح آنها تلاش می‌کنند حکومت بشار اسد را از قدرت برکنار کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها