امروز : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 29
۲۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31591
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رشته کاریکاتور ششمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر در گرایش کارتون با موضوع هنر و در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رشته کاریکاتور ششمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر در گرایش کارتون با موضوع هنر و در گرایش چهره با موضوع سیاستمداران جهان به صورت بین‌المللی برگزار می شود و کاریکاتوریست‌ها می توانند تا 29 آذرماه حداکثر سه اثر در هر گرایش به سایت جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir ارسال کنند.

بخش ملی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته‌های نقاشی، با موضوع انسان معاصر، خوشنویسی در سه گرایش نستعلیق، شکسته نستعلیق، نسخ و ثلث با موضوع آزاد نگارگری در سه گرایش نقاشی ایرانی با موضوع شعایر ایرانی-اسلامی و تذهیب و گل ومرغ با موضوع آزاد، مجسمه سازی با موضوع راه بی انتها و سرامیک هنری با موضوع آزاد برگزار می شود.

بخش بین الملل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی در رشته های کاریکاتور در گرایش کارتون با موضوع هنر و گرایش چهره با موضوع سیاستمداران مطرح جهان، عکاسی در گرایش مستند با موضوع امید و شادی های زندگی، پوستر با موضوع انرژی و تصویر سازی با موضوع خانواده برگزار می شود.

فراخوان بخش مکمل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های فیلم های مستند هنرهای تجسمی و مقالات علمی به زودی اعلام می شود.

هنرمندان برای شرکت در بخش ملی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی می توانند تا 29 آذرماه سال جاری در سایت جشنواره به نشانی www.ivafestival.irثبت نام کنند و آثارشان را ارسال کنند.

هنرمندان برای شرکت در هر یک از رشته های جشنواره می توانند پس از مطالعه کلیات فراخوان در سایت جشنواره ، فراخوان رشته مورد نظر را مطالعه کنند و فرم ثبت نام راتکمیل کنند.

ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به دبیری سید عباس میر هاشمی بهمن و اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار