امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31595
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سرانجام از روز 15 مردادماه جاری تعرفه همراه اول در سراسر کشور یکسان ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سرانجام از روز 15 مردادماه جاری تعرفه همراه اول در سراسر کشور یکسان می‌شود. به این ترتیب از روز 15 مرداد هزینه جابه‌جایی و بین‌شهری از مکالمات همراه اول حذف و تعرفه مکالمه در سراسر شبکه همراه اول مانند اپراتور دوم و سوم تلفن همراه یکسان خواهد شد.

همچنین از روز اعلام شده تعرفه مکالمات داخل شبکه سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول نیز تغییر خواهد کرد.

این تغییرات طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اعمال می‌شود.

هنوز تعرفه‌ نهایی مکالمه داخل شبکه سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول که قرار است از روز 15 مرداد اجرایی شود، اعلام نشده است.

معاون شرکت مخابرات ایران می‌گوید: تعرفه‌های نهایی پیش از زمان اجرا اعلام خواهد شد.

داوود زارعیان در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: حداقل تعرفه یک دقیقه مکالمه داخل شبکه برای سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول 515 ریال و حداکثر 618 ریال خواهد بود.

وی افزود: همچنین برای سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول نیز حداقل تعرفه 670 ریال و حداکثر 1140 ریال خواهد بود.

معاون شرکت مخابرات ایران در توضیح بیشتری در خصوص جزئیات تعرفه‌های جدید همراه اول، خاطر نشان کرد: تعرفه سیم‌کارت‌های اعتباری بسیار پایین‌تر از سقف تعرفه و تعرفه سیم‌کارت‌های دائمی کمی‌ پایین‌تر از سقف تعرفه است.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها