امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31600
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 71
به گزارش فارس، مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز و عضو کمیسیون بهداشت مجلس در واکنش به گزینه‌های مطرح و پیشنهادی روحانی برای وزارت بهداشت گفته بود: ...

به گزارش فارس، مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز و عضو کمیسیون بهداشت مجلس در واکنش به گزینه‌های مطرح و پیشنهادی روحانی برای وزارت بهداشت گفته بود: آنچه مشخص است، اگر چنین افرادی در عرصه باشند، ما موضع خود را اعلام می‌کنیم و این افراد را قبول نخواهیم کرد.

با توجه به آنکه گزینه وزارت بهداشت رسما از سوی رئیس‌جمهور منتخب به مجلس معرفی نشده و در بین گزینه‌های مطرح به گفته نزدیکان روحانی احتمال هر تغییری وجود دارد، با رئیس‌ و سخنگوی کمیسیون بهداشت درباره اظهارات پزشکیان گفت‌وگو کردیم.

* رئیس کمیسیون بهداشت: تا قبل از اعلام رسمی هیچ گزینه‌ای را بررسی نخواهیم کرد

حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه هیچ گزینه‌ای برای تصدی وزارت بهداشت  دولت یازدهم در کمیسیون بهداشت مجلس مورد بررسی قرار نگرفته است، گفت: تا زمانی که رئیس‌جمهور منتخب گزینه‌ پیشنهادی خود را رسماً معرفی نکند، کمیسیون بهداشت هیچ گزینه‌ای را بررسی نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه کمیسیون بهداشت بعد از مشخص شدن گزینه‌ پیشنهادی رئیس‌جمهور تشکیل جلسه خواهد داد، تاکید کرد: وقتی گزینه‌ وزارت بهداشت مشخص نیست چطور می‌توان درباره گزینه‌ این وزارت خانه نظر کمیسیون را گفت؛ لذا تاکنون کمیسیون بهداشت گزینه‌های مطرح برای وزارت بهداشت را بررسی نکرده است.

شهریاری در پاسخ به این سؤال که پزشکیان عضو کمیسیون بهداشت گفته است که گزینه مطرح وزارت بهداشت را مجلس قبول نخواهد کرد، این نظر شخصی وی است یا نظر کمیسیون، تاکید کرد: کمیسیون بهداشت و در مان مجلس گزینه خاصی را بررسی نکرده که بخواهد نظرش را هم بگوید.

* سخنگوی کمیسیون: نظر پزشکیان درباره گزینه مطرح وزارت بهداشت شخصی بود

محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس نیز در همین زمینه به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: اینکه گزینه‌ مطرح برای وزارت بهداشت را قبول نخواهیم کرد نظر شخصی آقای دکتر پزشکیان بوده است چرا که کمیسیون بهداشت هیچ جلسه و بحثی درباره گزینه‌های مطرح وزارت بهداشت نداشته است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها