امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31618
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 98
 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، مؤسسه نشر شهر در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مجموعه 18 جلدی «لئو لئونی» را ...

 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، مؤسسه نشر شهر در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مجموعه 18 جلدی «لئو لئونی» را با ترجمه مصطفی رحماندوست و غلامرضا امامی منتشر و طی مراسمی به رونمایی از آنها در این نمایشگاه پرداخت.

مؤسسه نشر شهر در نظر دارد تا پس از انتشار 2 جلد دیگر از این مجموعه کتاب‌ها طی روزهای آتی، این مجموعه 20 جلدی را با حضور اصحاب رسانه و مترجمان اثر یعنی مصطفی رحماندوست و غلامرضا امامی مورد نقد و بررسی قرار دهد.

این مراسم سه‌شنبه 15 مرداد سال جاری، ساعت 10:30 در سالن اجتماعات مؤسسه نشر شهر به نشانی بلوار آفریقا، نرسیده به میدان آرژانتین، روبه‌روی پارک سوار بیهقی، شماره 6، طبقه 4 برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، «لئو لئونی» نویسنده و تصویرگر شهره جهانی، در سال 1910 در ایتالیا متولد شد که تاکنون از این نویسنده کتاب‌هایی با عناوینی نظیر «آبی کوچولو، زرد کوچولو»، «سال پرکار»، «تخم‌مرغ عجیب»، « مال من» و «سفر کک و مک» توسط مصطفی رحماندوست و غلامرضا امامی ترجمه و روانه بازار نشر شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها