امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31621
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلمسازان مستقل،این رویداد سینمایی با همیاری سازمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلمسازان مستقل،این رویداد سینمایی با همیاری سازمان سینمایی کشور قصد دارد به تجزیه و تحلیل مسائل روز اجتماعی و سیاسی و به خصوص مسائل حول تغییراتی در سال های اخیر در آمریکا و ارو‍پا و کشورهای اسلامی رخ داده است بپردازد.

فراهم نمودن شرایطی برای گردهم آمدن فیلمسازان مستقل جهان، ارائه نقد و بررسی آثار برجسته سینمایی توسط فعالان این عرصه و سرعت بخشیدن به فعالیت‌های آکادمیک و حرفه ای در این زمینه از اهداف برگزاری جشنواره «افق نو» است. این جشنواره همچنین سعی دارد فاصله‌های بین ایده آل‌های مشترک بشری را از بین برده و وقایع موجود در عرصه های سیاسی و اجتماعی دنیا را در قالب های هنری مورد بررسی قرار دهد.

ستاد برگزاری جشنواره بین المللی فیلم افق نو پس از برگزاری موفق این حرکت در سال گذشته فعالیت دبیرخانه ای آن را ادامه داده و دومین دوره جشنواره با موضوعاتی چون: جنبش وال استریت، بیداری اسلامی، نقش لابی های صهیونیستی در بحران کنونی آمریکا و اروپا، قدرت و نفوذ لابی‌های صهیونیستی در غرب، بحران اقتصادی در اروپا و آمریکا، مقاومت علیه اشغال و مداخله غیرقانونی، جنبش های ضد جنگ، اسلام هراسی و ایران هراسی، جهان مدرن و عدالت پایدار، جهانی به دور از تروریسم و سلاح های هسته ای، جهانی بدون وهابیت، سوریه و فلسطین- مقاومت و ظلم ستیزی، هتک حرمت پیامبران، به تصویر کشاندن شیطان، خشونت و تروریسم در هالیوود، یازدهم سپتامبر و تضعیف ایمان و بنیاد خانواده طراحی و تعریف شده است.

این جشنواره از 12 تا 16 شهریور ماه سال جاری به دبیری نادر طالب زاده در تهران برگزار می‌شود.

دوره اول جشنواره بین‌المللی فیلمسازان مستقل «افق نو» به دبیری نادر طالب زاده  از تاریخ 12 تا 17 شهریور سال 91 در مجموعه سینمایی فلسطین و تالار وحدت با حضور نمایندگانی از 72 کشور جهان برگزار شد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها