امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31640
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا رضایی گفت:حج تمتع امسال نیز مانند سال‌های گذشته به مدت 30 تا 35 روز است که به صورت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا رضایی گفت:حج تمتع امسال نیز مانند سال‌های گذشته به مدت 30 تا 35 روز است که به صورت متغیر و بر اساس برنامه پروازی که کشور عربستان در اختیار ما قرار می‌دهد برنامه ریزی شده است.

وی در خصوص کاهش تعداد روز‌های حضور زائران ایرانی در حج تمتع امسال گفت: چنین خبری صحت ندارد و این روال مانند سال‌های گذشته است. فقط در برخی از کاروان‌ّها در سال‌های گذشته اتفاق افتاد که 40 یا 41 روز در عربستان حضور داشتند، اما تعداد این کاروان‌ها بسیار کم بود این در حالی است که اکثر کاروان‌ها بین 30 تا 35 روز در عربستان اقامت داشتند.

رضایی اظهار داشت: سازمان حج و زیارت تلاش می‌کند با رایزنی با سازمان هواپیمایی عربستان در خصوص اختصاص پروازهایی به ایران مدت زمان حضور زائران ایرانی را بیشتر کند.

بنابر اعلام سازمان حج و زیارت، نخستین گروه زائران ایرانی حج تمتع امسال 23 شهریور ماه و آخرین گروه نیز 17 مهر ماه به زیارت خانه خدا مشرف می‌شوند.

همچنین عملیات بازگشت حجاج ایرانی به کشورمان از 28 مهر ماه سال جاری آغاز می شود و 18 آبان‌ ماه آخرین گروه حجاج ایرانی به میهن اسلامی باز می‌گردند.

براساس اعلام سازمان حج و زیارت، 63 هزار و 990 زائر ایرانی در حج امسال به زیارت خانه خدا مشرف می‌شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها