امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31649
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه المنار فلسطین، «إیلی بن دهان» معاون وزیر ادیان رژیم صهیونیستی در سخنانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه المنار فلسطین، «إیلی بن دهان» معاون وزیر ادیان رژیم صهیونیستی در سخنانی نژادپرستانه اظهار داشت: فلسطینی‌ها انسان نیستند، آنها ملتی هستند که لیاقت حیات ندارند و چیزی جز حیوان نیستند.

این سخنان إیلی بن دهان که در شبکه 10 تلویزیون اسرائیل هم بازتاب داشته برای اولین بار در نشریه «إسرائیلیة»‌ منتشر شده است.

وی که از اعضای حزب راستگرای «خانه یهودی» است، تصریح کرده که ملت فلسطین برای صلح آموزش ندیده‌اند و آنها صلح نمی‌خواهند؛ آنها در اردوگاه‌ها چه چیز به فرزندانشان یاد می‌دهند؟ آنها چه کار می‌کنند؟ آنها به فرزندانشان جنگ کردن را می‌آموزند تا یهودی‌های اسرائیل را به قتل برسانند.

این در حالی است که چند روز قبل نیز «نفتالی بینیت» وزیر اقتصاد اسرائیل از نیروهای امنیتی خواسته بود بجای دستگیر کردن فلسطینی‌ها، آنها را به قتل برسانند.

اظهارات تند مقامات صهیونیست در شرایطی مطرح می‌شود که این روزها مقامات تشکیلات خودگردان تحت فشار آمریکا در حال گفت‌وگو با رژیم صهیونیستی برای رسیدن به توافق جدید برای سازش هستند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها