امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31657
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۰
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سقف روزانه افزایش قیمت سررسیدهای آتی سکه 5 درصد است که امروز این میزان محقق ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سقف روزانه افزایش قیمت سررسیدهای آتی سکه 5 درصد است که امروز این میزان محقق شد و بر همین اساس تا به لحظه تنظیم این خبر، قراردادهای شهریور، مهر و آبان‌ ماه این میزان را پر کرده‌اند.

بر اساس این گزارش قرارداد تحویل مرداد ماه به عنوان نزدیک‌ترین موعد معاملاتی تا به این لحظه با افزایش حدود 5 درصدی یک میلیون و 109 هزار تومان معامله می‌شود.

همچنین قرارداد آتی سکه تحویل مرداد، شهریور نیز با افزایش 5 درصدی نسبت به ‌آخرین نرخ یک میلیون و 116 هزار تومان دادوستد می‌شود در صورتی که قبلاً این سررسید یک میلیون و 60 هزار تومان ارزش گذاشته شده بود بنابراین قرارداد تحویل مهر ماه نیز با افزایش 5 درصدی یک میلیون و 125 هزار و 500 تومان قیمت‌گذاری شد و سررسید آبان ماه نیز با افزایش 5 درصدی یک میلیون و 144 هزار تومان معامله شده است.

به گزارش فارس، حجم عرضه در اکثر نمادها نزدیک به صفر است، اما در مقابل تقاضای سنگینی برای خرید در بازار حاکم شده است.

بنا بر این گزارش اکثر قراردادها با افزایش قابل توجه حجم پیگیری می‌شوند و تنها در سررسید مرداد ماه عرضه وجود دارد، به عبارت دیگر حجم عرضه نیز در این قرارداد نسبت به تقاضا کمتر است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در آخرین روز دولت احمدی‌نژاد قیمت هر دلار آمریکا از صبح امروز تا لحظه تنظیم این گزارش بیش از 100 تومان افزایش قیمت داشته است و علیرغم ثبات قیمت هر اونس طلای جهانی و کاهش بیش از 20 دلار در آخرین دقایق روز گذشته، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی 50 هزار تومان افزایش قیمت داشته است. به گزارش فارس، هر قطعه سکه طرح جدید یک میلیون 100 هزار تومان ، طرح قدیم یک میلیون و 50 هزار تومان ، نیم سکه 590 هزار تومان ، ربع سکه 392 هزار تومان ، سکه گرمی 250 هزار تومان و هر مثقال طلا 458 هزار تومان معامله شد.

به گزارش فارس، هر گرم طلای 18 عیار به 105 هزار و 614 هزار تومان و هرگرم طلای 24 عیار نیز به 140 هزار و 783 هزار تومان رسید. بنابراین گزارش قیمت هر انس نقره در بازارهای جهانی 19 دلار و 99 سنت، هر انس پلاتینیوم 1455 دلار و هر انس پالادیوم 730 دلار در آخرین معاملات بازارهای جهانی در روز گذشته ثبت شده است. به گزارش فارس، هر دلار آمریکا در لحظه تنظیم این گزارش با افزایش بیش از 100 تومان نسبت به صبح امروز به 3 هزار و 300 تومان رسید.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار