امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۱۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31661
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی فتح‌الله‌زاده پس از پایان مراسم رونمایی از کارت هواداری باشگاه استقلال در خصوص برنامه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی فتح‌الله‌زاده پس از پایان مراسم رونمایی از کارت هواداری باشگاه استقلال در خصوص برنامه اقتصادی این باشگاه گفت: من آدمی نیستم که قول بدهم ولی زیر آن بزنم قبلاً گفته بودم سه سال استقلال را به من بدهید تا تیم را به لحاظ مالی به خودکفایی برسانم من نگفتم که من را سه سال مدیرعامل کنید منظور من این بود که مجمع را در اختیار من بگذارید. استقلال و پرسپولیس یک بنگاه اقتصادی بزرگی هستند که می‌شود از آن بهره‌برداری کرد.

وی افزود: کمپ استقلال را راه‌اندازی کرده‌ام که قیمتش آن زمان 20 میلیارد تومان بوده است اما حالا 140 میلیارد می‌ارزد شما تصور کنید این رقم را خوابانده‌ایم و اگر من تصمیم گیرنده بودم کمپ را می‌فروختم و از سودش یک استادیوم می‌ساختم که دارای امکانات کاملی باشد با بقیه پول آن هم شهرک‌سازی می‌کردم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص صحبت‌های رحمتی که گفته بود به وزارت ورزش باختیم نه سپاهان گفت: نباید این حرفها زده شود قاطعانه می‌گویم که عباسی خیلی به ما کمک کرد و فقط به خاطر تحریم‌ها و پولهایی که به وزارت نرسید دچار مشکل شدیم اما امیدوارم با روی کار آمدن دولت جدید مشکلات برطرف شود.

وی تأکید کرد: چطور سپاهان می‌تواند پول بگیرد ولی ما نگیریم؟

حق استقلال و پرسپولیس است که پول بگیرند اگر هزینه پخش تلویزیونی را به ما بدهند مشکلات ما حل می‌شود وقتی این هزینه‌ها پرداخت نمی‌شود یعنی ما هم به دولت کمک می‌کنیم این حرف چیزی نیست که فردا آن را از طریق طنز نقد کنند چون جدی مطرح کردم اما صدا و سیما هم مقصر نیست چون آنها از مجلس پول می‌گیرند.

وی در خصوص اظهارنظر جباری مبنی بر اینکه تا فتح‌الله‌زاده باشد به استقلال برنمی‌گردم گفت: مگر کسی گفته جباری به استقلال بیاید؟ هر وقت من رفتم او به استقلال برگردد.

خبرنگاری پرسید: روزنامه شما علیه جباری هر روز مصاحبه می‌زند که فتح‌الله‌زاده گفت ما نمی‌زنیم این حرف هواداران است شما روزنامه‌هایی را ببینید که جباری‌نامه شده‌اند جباری یک بازیکن در سطح تیموریان و رحمتی است اما ما از لحاظ رفتاری با او به مشکل خورده‌ایم و او را رد کردیم.

مدیرعامل استقلال در خصوص اتفاقات رخ داده در آن جلسه معروف گفت: من که جباری نیستم این حرف‌ها را بزنم گفتن این صحبتها افتخار نیست ولی سؤال من این است اگر به پدر او توهین شد چرا یک سال در استقلال ماند؟ پس معلوم است که توهین به او نشده است.

فتح‌الله‌زاده در خصوص شعارهای تماشاگران علیه فغانی گفت: این حرکت کار خوبی نبود ولی داور هم باید یاد بگیرد که درست برخورد کند فکر می‌کنم قضاوت این مسابقه در حد محلات هم نبود و حتی یک پنالتی برای سپاهان نگرفت و آن پنالتی هم که گرفت درست نبود.

وی تأکید کرد: ما صد در صد به داوری باختیم این را من نمی‌گویم بلکه همه می‌گویند البته او از جمله داورانی است که زحمت کشیده و عمدی در کارش نبود اما ما هم مثل بعضی‌ها نیستیم که به خاطر یک پنالتی آسمان و زمین را به هم بدوزند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار