امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31691
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، جمعی از نوازندگان ارکستر سمفونیک طی نامه ای به پاشایی، مدیر  دفتر موسیقی هر گونه همکاری با گروه باربد به رهبری شهداد ...

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، جمعی از نوازندگان ارکستر سمفونیک طی نامه ای به پاشایی، مدیر  دفتر موسیقی هر گونه همکاری با گروه باربد به رهبری شهداد روحانی را تکذیب کرده اند. متن این نامه در اختیار  خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار گرفته است. یکی از نوازندگان در توضیح تعداد افرادی که نامه را امضا کرده اند گفت: به سایر هنرمندان دسترسی نداشتیم  و این تنها تعدادی از هنرمندان هستند که توانستیم با آن ها ارتباط برقرار کنیم . اما تعداد افرادی که عدم همکاری خود را با گروه باربد اعلام کرده اند؛ تمامی اعضای گروه یعنی 120 نفر هستند.

در توضیح این نامه عنوان شدن این موضوع لازم است که گروه باربد قرار بود با نام هنرمندان نوازنده ارکستر‌سمفونیک مجوز فعالیت کسب کند که به همین سبب هنرمندان عدم همکاری خود را با این ارکستر به پاشایی اعلام کردند.

از جمله امضا کنندگان این نامه می‌توان به علی رحیمیان،سیاوش کاکاوند،سانوآعندلیبی،محمدرضا شریفی و نازنین احمدزاده اشاره کرد.
 
    
 


انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها