امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31698
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۱
تعداد بازدید: 65
به‌گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تاکنون اطلاعات سایت ریاست جمهوری در دولت‌های نهم و دهم حاوی اخبار مربوط ...

به‌گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تاکنون اطلاعات سایت ریاست جمهوری در دولت‌های نهم و دهم حاوی اخبار مربوط به ششمین رئیس جمهوری اسلامی ایران و کابینه وی با آدرس www.president. ir قابل دسترسی بود.

با پایان دوران ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد، تمام اطلاعات و اخبار این سایت از امروز شنبه به سایت www.ahmadinejad.ir انتقال یافت.

معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور از چندی پیش بخشی از اطلاعات سایت مذکور را به سایت احمدی‌نژاد انتقال داد و این فرایند در حال تکمیل است.

بر این اساس پژوهشگران و محققان و همچنین اصحاب رسانه برای دسترسی به آرشیو اخبار دولت‌های نهم و دهم می توانند به سایت احمدی‌نژاد به آدرس ahmadinejad.ir مراجعه کنند.

یک منبع آگاه در همین راستا به خبرنگار فارس گفت: هیچ اطلاعات و اخباری درباره دولت گذشته از سایت ریاست جمهوری حذف نشده بلکه این اطلاعات و اخبار به سایت جدید منتقل شده است.

وی با بیان اینکه این امر در دوره‌های قبل هم سابقه داشته است، نسبت به شایعه‌پراکنی برخی رسانه‌ها در آخرین ساعات کار دولت احمدی‌نژاد، ابراز تأسف کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها